Свято для особливих дітей!

04.12.2018 07:54:58
Свято для особливих дітей!

3 грудня, в Міжнародний день людей з інвалідністю, для особливих дітей та дітей з інвалідністю, якими опікуються управління праці та соціального захисту населення і служба у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради, за пропозицією парку дитячих розваг JUMP PARK організовано розважальну програму.

На початку свята до малечі та їх рідних звернулися начальник служби у справах дітей Лілія Лісовик та начальник відділу УПСЗН Ганна Тихоша з побажаннями гарного настрою та змістовного проведення часу у колі друзів ( деякі дітки разом навчаються у розвиваючих закладах, оздоровлюються у санаторіях та Центра реабілітації).

Тридцять щасливих дітлахів разом з батьками прийшли на організоване свято. На них чекали рухливі вправи, розважальні танці, а дітей, які пересуваються у візочках, чекала окрема програма - разом із аніматорами JUMP PARKу вони розмальовували та вирізали звірят. Справжнє свято відбулось - дітлахи добре розважалися, а батьки із задоволенням спостерігали усе, що відбувалося.

Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради щиро вдячний колективу розвивально-розважального закладу JUMP PARK за ініціацію та проведення дитячого свята!

За інформацією прес-служби виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Корисні посилання