Свято Останнього дзвоника!

25.05.2018 12:48:09
Свято Останнього дзвоника!

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Воно радісне й водночас сумне. Радісне, бо закінчився навчальний рік. Попереду – чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для найстарших учнів – одинадцятикласників.

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника в опорному закладі освіти "Новозбур'ївська школа № 1". Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Лідії Марсак.

Після виконання всіма присутніми Гімну держави із щирими словами побажань звернулась до учнів та вчителів Новозбур'ївської школи №1 голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко. Також були присутні депутат обласної ради Олександр Синенко, отець В'ячеслав, настоятель Свято-Успенського храму, Новозбур'ївський сільський голова Таїсія Самойленко.

Високоповажні гості радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Слова подяки звучали від всіх учнів.
Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні.


Тетяною Гасаненко було врученні грамоти голови Голопристанської районної державної адміністрації заступнику директора з навчально-виховної роботи опорного закладу освіти "Новозбур'ївська школа № 1" Марсаку Миколі Григоровичу та вчителям української мови та літератури Перегудовій Наталії Анатоліївні та Коваленко Світлані Іванівні.

З легких рук випускників направились у блакитну вись повітряні кульки з жовто-блакитним прапором.

І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали найкращим учням школи, випускникам одинадцятого класу. Вони сповістили присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.


З привітальними словами виступили і первачки і випускники, організовано виконання флешмобу, чудових танцювальних та вокальних номерів. Батьки випускників побажали найкращої долі для своїх дітей та осипали пелюстками троянд і пшеницею.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі!

Корисні посилання