Свято справжніх трударів Каховщини

24.11.2017 12:59:15

День працівників сільського господарства - свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай. Вже стало доброю традицією у нашому районі щорічно у листопаді відзначати професійне свято багаточисельного загону трударів полів і ферм, дбайливих господарів, людей, чия праця в усі часи була в пошані. І цей рік не став виключенням. Сьогодні, 24 листопада, Каховщина вітає тих, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ.

У районному будинку культури зібралися ветерани сільськогосподарського виробництва, провідні аграрії, керівники і спеціалісти сільгосппідприємств, фермери та господарники, механізатори та інші трударі, що пов’язали своє життя з агровиробництвом,щоб поділитися досвідом, привітати один одного з професійним святом та щиро поспілкуватися. На початку заходу під час перегляду слайдів присутні мали змогу ознайомитися із цьогорічними здобутками та перемогами в галузі сільського господарства районних підприємств, фермерських господарств в усіх галузях. На хлібороних нивах трударі Каховщини отримали майже 180 тис тонн зерна, середня врожайність по району склала 48,2 ц/га, 75 тис тонн кукурудзи (врожайність 90.5 ц/га), намолочено 16,2 тис.тонн насіння соняшника. Зібрано 145 тис.тонн овочів, 30 тис. тонн картоплі.

Окрім винуватців свята у залі були присутні представники влади різних рівнів, трудових колективів районних установ, громадських організацій.

Щоб привітати людей праці, на свято прибули почесні гості – народний депутат України Сергій Хлань, голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков, голова районної ради Тетяна Тертична.

У своїй вітальній промові, звертаючись до аграріїв Каховщини народний обранець Сергій Хлань висловив слова глибокої вдячності сільським трудівникам, лунали найтепліші слова вітання.

У своїх виступах керівники району відмітили, що напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Результатом цієї наполегливої праці у цьому році стало визнання Каховського району одним із кращих районів у щорічному рейтингу на звання найкращий район за показниками сільськогосподарського сезону.

Оскільки аграрна галузь це фундамент економіки Каховщини, і відповідно, запорука добробуту мешканців району- головним завданням влади є нарощення аграрного виробництва та забезпечення всебічного розвитку сільських територій.

Разом із словами подяки вручались нагороди, подарунки та квіти кращим працівникам сільськогосподарської ниви.

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового  виробництва вагомі трудові досягнення, самовіддану працю та з нагоди професійного свята Дня працівника сільського господарства Почесною Грамотою обласної державної адміністрації нагороджено приватного підприємця Демченко Олега Миколайовича. Почесною Грамотою обласної ради - головного зоотехніка ДПДГ «Асканійське» - Дубінського Олександра Леонідовича. Почесною Грамотою Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації: інженера-механіка ТОВ «С.Клаус» Михайлюка Степана Васильовича та директора ТОВ «Фрідом Фарм Бекон» - Похваленко Олександра Сергійовича.

Також за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району були вручені Грамоти та Подяки голови районної державної адміністрації кращім сільськогосподарським підприємствам, господарство по врожайності сільськогосподарських культур та по впровадженню новітніх технологій та окремим спеціалістам галузі.

Теплі слова вітання прозвучали до ветеранів праці, які знаходилися у залі серед почесних гостей. Їм щиросердно дякували за багатий життєвий досвід, майстерність, невтомність рук і сердець, любов до праці, яка  проростатиме в душах і справах їх зміни, послужать дороговказом в оволодінні секретами трудової майстерності.

Святковий настрій глядачам подарували виступи працівників культури та аматорів народного мистецтва .

Корисні посилання