СВОЄЧАСНА АТЕСТАЦІЯ – ЗАПОРУКА ВИСОКИХ ВРОЖАЇВ

09.02.2016 13:31:17
СВОЄЧАСНА АТЕСТАЦІЯ – ЗАПОРУКА ВИСОКИХ ВРОЖАЇВ

Атестаційною комісією Держсільгоспінспекції в Херсонській області буде здійснюватись прийом документів від фізичних та юридичних осіб, що планують атестуватися та за результатами атестації будуть внесені до Державного реєстру виробників насіння та садивного матеріалу в 2016 році.
Фізичні та юридичні особи з метою проходження атестації для надання їм права на виробництво та реалізацію насіння і садивного матеріалу подають заяву.

До заяви додаються:
1. Копія сертифікату на насіння та/або садивний матеріал (разом з копіями атестатів або свідоцтв), що буде використовуватись для виробництва насіння та/або садивного матеріалу, завірених заявником.
2. Копія ліцензій, ліцензійних договорів на право використання сорту. У разі, якщо заявник є власником сорту, додавати копію відповідного свідоцтва про державну реєстрацію сорту або копію патенту на сорт рослин.
3. Атестаційний лист виробника насіння та/або садивного матеріалу згідно з форми (заповнюється виробником та завіряється підписом та печаткою).
4. Згоду на збір та обробку персональних даних – для фізичнихосіб – підприємців.
5. Опис документів, в якому зазначені число, місяць прийому документів.
Заяви на проведення атестації приймаються з 08 лютого 2016 року за адресою: м. Херсон, вул. Залаегерсег, 14а, управління контролю насінництва та садивного матеріалу Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області.

Всі документи подаються у двох примірниках

Корисні посилання