СВОЄЧАСНА АТЕСТАЦІЯ – ЗАПОРУКА ВИСОКИХ ВРОЖАЇВ, СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ХЕРСОНЩИНИ

01.02.2016 14:14:05
СВОЄЧАСНА АТЕСТАЦІЯ – ЗАПОРУКА ВИСОКИХ ВРОЖАЇВ, СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ХЕРСОНЩИНИ

Атестаційною комісією Держсільгоспінспекції в Херсонській   області буде здійснюватись прийом документів від фізичних та юридичних осіб, що планують атестуватися та за результатами атестації будуть внесені до  Державного реєстру виробників насіння та садивного матеріалу в 2016 році.

Фізичні та юридичні особи з метою проходження атестації для надання їм права на виробництво та реалізацію насіння і садивного матеріалу подають заяву.

До заяви додаються:

  1. Копія сертифікату на насіння та/або садивний матеріал (разом з копіями атестатів або свідоцтв), що буде використовуватись для виробництва насіння та/або садивного матеріалу, завірених заявником.
  2. Копія ліцензій, ліцензійних договорів на право використання сорту. У разі, якщо заявник є власником сорту, додавати копію відповідного свідоцтва про державну реєстрацію сорту або копію  патенту на сорт рослин.
  3. Атестаційний лист виробника насіння та/або садивного матеріалу згідно з форми (заповнюється виробником та завіряється підписом та печаткою).
  4. Згоду на збір та обробку персональних даних – для фізичних осіб – підприємців.
  5. Опис документів, в якому зазначені число, місяць прийому документів.

Заяви на проведення атестації  приймаються з 08 лютого 2016 року за адресою: м. Херсон, вул. Зала-Егерсег, 14а, управління контролю  насінництва та садивного матеріалу Державної інспекції сільського господарства в Херсонській області.

Всі документи подаються у двох примірниках.

Корисні посилання