Святкування 25-ї річниці Незалежності України

26.08.2016 15:30:28
Святкування 25-ї річниці Незалежності України

Ось вже двадцять п’ятий рік поспіль українці в єдиному пориві відзначають національне свято – День Незалежності.

24 серпня у рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності в смт Високопілля відбулися святкові заходи за участю громадськості, молоді, видатних людей краю, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ, організацій району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розпочалися урочистості з вело-мото пробігу по головній вулиці смт Високопілля – Визволителів, на зміну якому пройшов  парад вишиванок.

З привітальним словом до присутніх виступили заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик, голова районної ради Сергій Овчарук та за традицією в цей день вручили 16-річним юнакам та дівчатам паспорти громадянина України.

Не залишилися без уваги наші славетні земляки. Почесними грамотами та Подяками голови Високопільської райдержадміністрації нагороджено найкращих працівників організацій, підприємств, установ району з нагоди 25-ї річниці незалежності України за сумлінну працю, високі професійні досягнення.

На площі біля районного Будинку культури народні умільці представили свої роботи у виставці-продажу «Країна майстрів». Районний краєзнавчий музей організував стенд з фото АТОвцями «Герой нашого часу», виставку фотографій з життя громади «Село моє, краплиночка на карті»,  виставку-реквієм книги «Вічної Слави» «Пам’ятаємо тих, хто не вернувся з бою».

На завершення найкращі творчі колективи району подарували присутнім святковий концерт та гарний настрій.

Корисні посилання