Святкуємо Перемогу!

06.05.2016 09:34:51
Святкуємо  Перемогу!

Напередодні відзначення Свята Перемоги у Дніпровському районі відбулась традиційна святкова зустріч ветеранів війни та праці з керівництвом Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Голова районної ради Владислав Кондратов подякував ветеранам за те, що вони завжди беруть активну участь в житті громади Дніпровського району: активні волонтери, підтримують людей похилого віку в зоні АТО та українських військових, надають допомогу одиноким людям похилого віку, займаються патріотичним вихованням молоді. Голова районної ради від щирого серця побажав поважним мешканцям району: «Мирного неба та міцного здоров’я, а районна влада буде намагатись робити все, щоб підтримати вас у щоденному житті».

Привітати зі святом ветеранів Дніпровського району завітав народний депутат України Олександр Співаковський, який протягом всього часу депутатської діяльності постійно допомагає вирішувати різні питання та  підтримує Дніпровську районну раду ветеранів. Олександр Володимирович звернувся до ветеранів із словами вдячності та побажаннями доброго здоров’я, добробуту, злагоди в родинах. Святковий настрій створювали чудові пісні, музика , смачний обід, а ще святкові подарункові набори від народного депутата України Олександра Співаковського. Та, найголовніше і найцінніше, як зізнаються самі ветерани,  – це спілкування в колі своїх друзів, можливість згадати молоді роки та відчути турботу і повагу.

Корисні посилання