Свято першого дзвоника у школах Високопільщини

02.09.2016 10:04:23
Свято першого дзвоника у школах Високопільщини

1 вересня – особливе свято, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного дорослого життя. 1 вересня — це Свято всіх школярів, вчителів, батьків.

Цього року вперше за парти навчальних закладів району сіли 144 першокласники.

Не минули своєю увагою учнів представники райдержадміністрації.

Почесні гості, шефи привітали учнів, батьків, вчителів та вручили дітям подарунки.

Заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик взяла участь в урочистій лінійці комунального закладу «Високопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів». Побажавши в новому навчальному році школярам приємних вражень, яскравих та нових відкриттів, а педагогам старанних і талановитих учнів, терпіння і витримки у такій нелегкій професії.

Голова районної ради Сергій Овчарук відвідав комунальний заклад «Іванівський навчально-вихавний комплекс «Загальноосвітні школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»». Привітавши присутніх з Днем знань, висловив слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. А також побажав всім школярам щастя, добра, віри у власні сили, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих, надійних друзів і досягти омріяної мети.

Корисні посилання