Святий Миколай завітів до дітлахів Нижньосірогозького району

20.12.2014 00:26:00

Доброю традицією вже стало проведення свята Миколая у стінах районного Будинку культури, яке було організовано службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно із сектором культури та туризму

19 грудня православні християни й греко-католики відзначають День Cвятого Миколая – одного з найшанованіших святих, чудотворця, заступника бідних, захисника дітей, а також покровителя мандрівників. Доброю традицією вже стало проведення свята Миколая у стінах районного Будинку культури, яке було організовано службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно із сектором культури та туризму.
На гостину до дітей завітали і знані гості – заступник голови райдержадміністрації Людмила Гладун, депутат обласної ради Сергій Сорокунський, депутат районної ради Віта Копенко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Величко. Всі вони звернулися до дітей зі словами щирих привітань та побажань добра, злагоди та здійснення найзаповітніших мрій.
В районному Будинку культури відбулася казкова театралізована вистава, підготовлена працівниками культури. Вона була наповнена цікавими конкурсами, вікторинами та казковими подіями. На святі було присутньо 150 дітей, із них 53 дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування та дітлахи Нижньосірогозької ЗОШ.
По закінченню казкової вистави кожна дитина отримала від Чудотворця солодкі подарунки.
Після святкової програми всі присутні вийшли на головну площу селища, де відбулося урочисте відкриття головної ялинки Нижньосірогозького району.
В цей світлий і радісний день на добру згадку про зустріч дітлахи, які виховуються в прийомних сім’ях отримали сувеніри від депутата обласної ради Сергія Сорокунського.

Корисні посилання