Схвалено проект програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік

24.02.2016 14:16:51
Схвалено проект програми економічного, соціального  та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік

Сьогодні на засіданні колегії райдержадміністрації проаналізовано стан виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за 2015 рік та схвалено проект програми економічного, соціального  та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік та прогнозованих макропоказників економічного і соціального  розвитку району до 2018 року.

В своїй доповіді завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Шарапов Юрій Терентійович зазначив, що впродовж 2015 року робота районної державної адміністрації,  органів місцевого самоврядування, районних служб та організацій  була направлена на виконання вищезазначеної програми та коротко охарактеризував основні галузеві досягнення. За словами Юрія Терентійовича відсотковий показник виконання програми в великій мірі залежить від фінансування програми і у минулому році становить близько 97-98%. Проблемним визначив питання відсутності інвестиційного клімату, що мав би на меті підвищення відсотку виконання програми.

Присутнім було представлено проект програми економічного, соціального  та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік та прогнозованих макропоказників економічного і соціального  розвитку району до 2018 року.

Доповідач детально визначив цілі, основні завдання та заходи економічного і соціального розвитку району на 2016 рік, зупинився на пріоритетних завданнях та озвучив перелік інвестиційних проектів, що пропонуються до реалізації протягом року шляхом спів фінансування та залучення коштів. Програма містить перелік районних комплексних (цільових) програм, що діють на території районі і є основою для формування та раціонального використання фінансових ресурсів відповідно до визначених цілей і завдань соціально-економічного розвитку області

Голова районної ради Тетяна Станіславівна звернула увагу присутніх керівників територіальних громад на те, що до згаданого переліку інвестиційних проектів включено лише ті сільські ради, які надали необхідний пакет документів звернула увагу керівників на доцільність проведення роботи щодо розробки інвестиційних проектів для вирішення нагальних проблем громад, що дає змогу залучення коштів для їх вирішення.

Підводячи підсумки розгляду даних питань перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Олександрович Шевченко запропонував схвалити проект програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік та винести його на розгляд сесії районної ради  та наголосив на тому, що у разі потреби виконавці програми можуть ініціювати протягом року внесення змін до Програми за погодженням з сектором економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, коригування фінансових показників – за узгодженням з фінансовим управлінням районної державної адміністрації.

Виконання завдань та заходів Програми, ефективне використання резервів  сприятиме  розвитку  усіх галузей економіки в районі, а також створенню належних умов для підтримки достатнього рівня життєдіяльності населення району

Корисні посилання