Тіньові врожаї фермерів Херсонщини конфіскують на користь державі

30.06.2017 16:07:00
Тіньові врожаї фермерів Херсонщини конфіскують на користь державі

Кошти з продажу врожаю з самовільно зайнятих земельних ділянок на Херсонщині поповнять державний бюджет України.

Цього року Херсонська область перша в Україні запровадить процедуру вилучення врожаю землекористувачів, які без дозвільних документів вирощують сільськогосподарську продукцію на теренах області.

«Великі площі земель знаходяться у використанні незаконно, тому в облдержадміністрації, як і в кожному районі області діє робоча група, мета якої скоординувати роботу щодо виявлення незаконного використання земель для вирощування сільськогосподарської продукції і прийняття відповідних рішень для покарання згідно з чинним законодавством», - розповів заступник голови ОДА Євген Рищук.

Сьогодні під час засідання з представниками прокуратури Херсонської області, Головного управління Нацполіції в Херсонській області, Головного управління ДФС  та Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області представників було  визначено процедуру щодо вилучення врожаю через судові органи та спрямування коштів до державного бюджету України.

За попередньою роботою відповідних фахівців у районах вже виявлено незаконне використання земельної ділянки у Новотроїцькому районі, де найближчим часом буде зібрано врожай. Про це зазначив Євген Рищук.

Розширене засідання відбудеться вже у наступний четвер.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року очільник області видав розпорядження щодо проведення інвентаризації земель, щоб вивести з тіні земельні відносини на території області та забезпечити надходження до бюджетів платежів від операцій із земельними ресурсами.

 Корисні посилання