Тарасівській школі Скадовського району подарували новий шкільний автобус

03.09.2013 16:05:00

У рамках соціальних ініціатив Президента України Тарасівському загальноосвітньому закладу у День знань подаровано новий «Шкільний автобус»

У рамках соціальних ініціатив Президента України Тарасівському загальноосвітньому закладу у День знань подаровано новий «Шкільний автобус». Загалом шефськими та благодійними організаціями надано допомоги на загальну суму близько 81 тис. грн.
У дорогу до вершини знань вирушили 4522 учні 24 загальноосвітніх закладів району. Особливим і визначальним у житті 437 першокласників стало свято “Першого дзвоника”. Також у цей день Скадовської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 святкувала 65 років від дня заснування.
Вітаючи вчителів, дітей та батьків зі святом, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Кулюк зазначив, що завданнями визначеними Президентом України в контексті соціальних ініціатив «Діти – майбутнє України» є створення умов для творчого розвитку дітей та підтримка обдарованої учнівської молоді. 
На святкових лінійках під звуки національного гімну відбувалися урочисті церемонії підняття Державного Прапору України, який є символом одвічного прагнення людей до миру, краси та багатства рідної землі.

Корисні посилання