Тато, мама, я – спортивна сім’я!

14.04.2016 14:19:17
Тато, мама, я – спортивна  сім’я!

З  метою залучення широких верств населення до цінностей фізичної культури і спорту позиціювання сім’ї як найважливішого середовища фізичного виховання, 13 березня 2016 року на базі Високопільської спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів  «Обдарованість» ХОР проведено  районні масові змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

У змаганнях взяли участь 7 сімей: Шабодаш (с. Кочубеївка), Ярута (с. Пригір’я), Семко (с. Наталіно), Олименко (смт Архангельське), Мойсеєва (с. Новопетрівка), Шишки (смт Високопілля), Бреславець (с. Заградівка).

Захід розпочалися   з урочистого шикування учасників змагань, підняття прапору та виконання Гімну України.

З вітальним словом до учасників  звернулась  заступник голови районної державної адміністрації Надія Пурик, яка побажала сім’ям миру, злагоди та спортивної вдачі.  Під час змагань проведено комплексні естафети на швидкість, координацію, витривалість, влучність, силові вправи та інтелектуальна вікторина. Учасники змагань намагались показати найкращі результати, викластись на повну та підтримати один одного. У наполегливій боротьбі перемогли найсильніші, найдружніші. І місце  виборола сім’я Шишки, ІІ –  Олименко, ІІІ – Шабодаш.

 Усім переможцям та учасникам вручено грамоти та подарунки від організаторів сектора молоді та спорту районної державної адміністрації.

Корисні посилання