«Таврійські горизонти» представлять успішно реалізовані інвестиційні проекти на Херсонщині

13.09.2013 00:48:00

В області ведеться активна підготовка до VII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток»

Регіон продовжує готуватися до VII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток». 

У зв’язку з цим, відділ зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва та протоколу Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації повідомляє, що у ході форуму заплановано презентацію досвіду успішного впровадження у Таврійському краї інвестиційних проектів.
До числа цих проектів входить будівництво сонячної електростанції «Соларенерго», що знаходиться у Скадовському районі, поблизу с. Лазурне; українсько-німецький проект з виробництва зернозбиральних комбайнів «Скіф-TUCANO440» на базі ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод».
Крім того, на форумі буде презентовано і результати реалізації проекту з організації виробництва із вирощування та переробки рису-сирцю за новітніми технологіями у Скадовському районі, а також результати роботи гіпермаркету «Епіцентр».

Корисні посилання