Термінал «Нібулон» буде збудовано за 100 днів, - О. Вадатурський

18.03.2017 18:35:23
Термінал «Нібулон» буде збудовано за 100 днів, - О. Вадатурський

«Правило нашої компанії, що кожен об’єкт має будуватись за 100 днів. Сьогодні 15 день будівництва й у нас залишилось 75 днів щоб вже у червні запросити усіх на урочисте відкриття терміналу», - розповів сьогодні Олексій Вадатурський, генеральний директор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» у ході робочої наради на місці будівництва перевантажувального терміналу «Нібулон» у м. Гола Пристань.

«У червні 2016 року очільник області Андрій Гордєєв звернувся до мене з пропозицією щодо будівництва терміналу на Херсонщині і ось у червні 2017 року цей надсучасний об’єкт буде відкрито», - розповідає Олексій Вадатурський. Він подякував за ініціативність і підтримку з боку голови облдержадміністрації.

На розвиток річкових перевезень по р. Дніпро, реконструкцію суднобудівного заводу у м. Миколаїв та будівництво терміналу у м. Гола Пристань використовуються кредитні кошти Євросоюзу у розмірі 74 млн доларів США. Загальна вартість об’єкту будівництва терміналу на Херсонщині -500 млн грн.

Як зазначив очільник області Андрій Гордєєв однією з переваг будівництва об’єкту також є створення близько 150 робочих місць для мешканців Херсонщини: «Одним із завдань Президента України для облдержадміністрації це створення робочих місць з якісними умовами роботи».

Наразі у будівництво терміналу залучено 75 будівельних організації з 12 областей України, серед яких і Херсонська. Сьогодні тут працює більше 350 людей. У квітні планують залучити до будівельних робіт ще 1000 людей, а у травні- до 1500 робітників.

 «Зараз область має усі шанси аби стати справжнім «шовковим шляхом» та стати точкою розвитку річкової інфраструктури. Керівництво  облдержадміністрації буде сприяти реалізації таких перспективних інвестиційних об’єктів», - зазначив Андрій Гордєєв після огляду майданчика будівництва.

 Корисні посилання