ТМ «Наш продукт»

16.10.2019 12:06:53
ТМ «Наш продукт»

Засновник Касьяненко Олександр Іванович

Директор Перепелюк Сергій Сергійович

ТМ «Наш продукт» працює на ринку України більше 12 років, і входить до числа провідних підприємств південного регіону з виробництва м'ясної консервації і томатної пасти. Продукція під торговою маркою «НАШ ПРОДУКТ» представлена в усіх регіонах України.

У 2010 році компанія помітно збільшила присутність ТМ «НАШ ПРОДУКТ» на вітчизняному ринку, почала успішну співпрацю з національними мережами. Але найголовніше, це введення в експлуатацію консервного заводу, в екологічно чистому, Скадовському районі.

Томатна паста «НАШ ПРОДУКТ» виробляється з сировини вирощеної виключно в херсонському регіоні, а якщо бути точніше, то основну масу сировини для виробництва томатної пасти і томатних соусів підприємство заготовляє на власному виробництві зі свіжих помідорів. Об’єм, якого бракує до необхідного обсягу, закуповують в інших виробників, що знаходяться на півдні України.

Що стосується представленості, можна з впевненістю сказати, що продукція представлена в усіх 25 областях України. У кожній області інтереси ПП «НАШ ПРОДУКТ» представляють гідні дистриб’юторські компанії зі своїми історіями продажів та з багаторічним досвідом роботі у сфері бізнесу. За останні три роки торговий відділ спільно з дистрибʼюторами, досягли помітних результатів по збільшенню присутності нашої продукції.

На сьогоднішній день бренд «Наш продукт» можна віднести до позицій, що найбільше реалізуються на ринку томатної пасти. Дирекція компанії пильно стежить за якістю та дотриманням усіх вимог керівних документів на виробництві, що дозволяє з упевненістю завірити всіх покупців що до високої якості продукції. Компанією «НАШ ПРОДУКТ» з вересня 2011 року була введена нова ТМ «СВОЯК». Продукція вироблена на сучасному обладнані за вимогами ДСТУ та розфасована в склотару з металевою кришкою, що загвинчується (twist – off). Переваги банки з гвинтовою кришкою очевидні:

- герметичність закупорювання;

- тривалий термін зберігання продуктів;

- зручність в обігу;

- багаторазове використання.

Крім того компанія надає послуги зі зберігання продукції в холодильних камерах квадратурою від 30 до 120 кв.м. і температурним режимом від +10 до -18 градусів. Співробітниками інженерного відділу постійно ведеться суворий контроль та підтримка необхідного температурного режиму, що гарантує збереження продукції не залежно від погодних умов.

У комплексі є:

- цех для копчення;

- навантажувальна рампа, автонавантажувач;

- офісні приміщення для інженернотехнічних працівників.

Також компанія готова розглянути пропозицію до співпраці по виробництву продукції під торговельною маркою замовника «Private label».

Адреса офіса: м.Херсон, вул. 9-та Східна, 70. 
Телефон/Факс (0552) 357-035.
Електронна адреса: tm.nashprodukt@gmail.com.

Корисні посилання