Торгівля дітьми. Захисти себе!

18.10.2018 12:40:43
Торгівля дітьми. Захисти себе!

Кожна дитина має право на безпечне життя, повноцінне харчування, розвиток та насолоду дитинством. Але іноді діти потрапляють в ситуацію торгівлі людьми, яка є однією із найсерйозніших порушень прав людини в усьому світі. Способи вербування у торгівців живим товаром різні, тому малеча повинна знати основні правила безпеки.

В рамках відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - Центр) спільно з відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 11 та 16 жовтня 2018 року проведено відео лекторії «Торгівля дітьми. Захисти себе!» для учнів 7 кл. ЗОШ №1 та 6 кл. ЗОШ №2. В заходах взяли участь 45 підлітків.

Під час зустрічі фахівець Центру роз’яснив поняття «торгівля людьми», мета та способи вербування, а також заходи захисту від зловмисників. Учням було запропоновано переглянути відеоролик «Порушення прав дитини. Експлуатація та торгівля».

Наприкінці відео лекторію діти зробили висновки, що в разі небезпечної ситуації необхідно звертатися до дорослих, не замовчувати про проблему, довіряти тільки близьким та уникати незнайомців.

Аби маленькі громадяни не потрапляли у ситуації торгівлі людьми їх потрібно максимально інформувати щодо існуючої небезпеки. Тільки в такому разі можливо зменшити ризик їх використання в злочинних цілях. Саме тому, інформаційна робота серед учнівської молоді здійснюватиметься Центром і надалі.

Корисні посилання