ТОВ «Херсонмлин»

10.01.2019 11:22:37
ТОВ «Херсонмлин»

Засновник – Фень Георгій Олександрович

Директор млина - Комаричина Світлана Віталіївна

ТОВ "ХЕРСОНМЛІН" філія «Млин» засновано в 1999 році в м.Олешки, Херсонської області ( розташований в 20 км від м.Херсон).

Млиновий комплекс - складний механізований і автоматизований комплекс, який налічує в своєму складі багато об'єктів, призначені для прийому, зберігання, переробки, а також відпустки готової продукції.

Для переробки зерна використовується сучасне устаткування млина відомої Чеської фірми «PROCOP». Це обладнання дозволяє виготовляти борошно вищого, першого сортів.

Готова продукція має унікальні властивості, чудовими характеристиками і є дуже популярною серед споживачів, а сучасні технології виробництва пшеничного борошна дозволяють випускати продукцію високої якості, що перевершує за своїми показниками аналогічну продукцію інших виробників.

На сьогоднішній день підприємство є відомою Українською компанією, яка виробляє і поставляє високоякісне борошно під ТМ «Херсонмлин» українським підприємствам для виготовлення хлібобулочних, макаронних та кондитерських виробів, а також представлені в мережах супермаркетів.

Завдяки тому, що на підприємстві ведеться велика маркетингова робота, ринок збуту продукції постійно розширюється. Поставки борошна здійснюються по всій території України. Особливо широко представлена продукція в таких регіонах, як: Херсонська, Кіровоградська, Миколаївська, Дніпропетровська, Полтавська області.

Продукція користується великим попитом у споживачів завдяки високій якості, різноманітного асортименту та високому професіоналізму працівників млинового комплексу.

Адреса: м.Олешки, вул.Промислова,1.
Тел.: (0242) 2 30 95; 2 21 64.
Дирекція: +38 (067) 637-76-00.
Відділ збуту: +38 (050) 330-09-81.

Корисні посилання