ТОВ «Херсонмлин»

02.03.2020 11:22:37
ТОВ «Херсонмлин»

 

Філія «Млин» ТОВ "ХЕРСОНМЛИН" знаходиться в м.Олешки, Херсонської області (розташована в 20 км від м.Херсон).

Млиновий комплекс - складний механізований і автоматизований комплекс, призначений для прийому, зберігання, переробки зерна, а також відвантаження готової продукції.

https://khoda.gov.ua/image/catalog/images/0106.jpg

Для переробки зерна використовується устаткування відомої Чеської фірми «PROCOP». Це обладнання дозволяє виготовляти борошно вищого, першого гатунку, цільнозернове.

Готова продукція має унікальні властивості, чудові характеристики і є дуже популярною серед споживачів, а сучасні технології виробництва пшеничного борошна дають можливысть випускати продукцію високої якості, що перевершує за своїми показниками аналогічну продукцію інших виробників.

На сьогоднішній день підприємство є відомою Українською компанією, яка виробляє і поставляє високоякісне борошно під ТМ «ХЕРСОНМЛИН» українським підприємствам для виготовлення хлібобулочних, макаронних та кондитерських виробів, а також представлене в мережах супермаркетів.

Завдяки тому, що на підприємстві ведеться велика маркетингова робота, ринок збуту продукції постійно розширюється. Поставки борошна здійснюються по всій території України. Особливо широко представлена продукція в таких регіонах, як: Херсонська, Кропивницька, Миколаївська, Дніпропетровська, Полтавська області.

Продукція користується великим попитом у споживачів завдяки високій якості, різноманітного асортименту та високому професіоналізму працівників млинового комплексу.

Адреса: м.Олешки, вул.Промислова,1.
Тел.: (0242) 2 30 95 секретар.
Дирекція: +38 (067) 637-76-00, +38 (067) 565-23-83
Відділ збуту: +38 (050) 330-09-81.

Корисні посилання