ТОВ «Південмлин»

10.01.2019 10:29:47
ТОВ «Південмлин»

Засновник - Нестеренко Сергій Вікторович

Генеральний директор - Мороз Зінаїда Марʼянівна

Підприємство ТОВ «Південмлін» займається переробкою зерна пшениці, виробництвом борошна, макаронних виробів з 1995 року. За час існування на ринку підприємству вдалося побудувати чітко налагоджені механізми виробництва та обладнання, впроваджено італійські та швейцарські технології, що дозволяє реалізовувати високотехнологічні процеси виробництва борошна і макаронних виробів, а також напрацьовано прийоми випуску стабільно якісної продукції, вирощено висококваліфікований і відповідальний персонал, що дало змогу вивести підприємство на повну виробничу потужність.

Вжиті заходи дозволяють гарантувати високу якість виробленої продукції та її успішну реалізацію. Для досягнення високої якості продукції на підприємстві здійснено найсуворіший контроль якості, починаючи від приймання зерна, до виробництва борошна і макаронних виробів.

Підприємство ТОВ "Південмлін" стабільно розвивається. У плани розвитку підприємства входять: подальше розширення асортименту продукції, видів фасування, збільшення обсягів виробництва. Найближчим часом планується установка нового устаткування для виготовлення спагетті і розширення асортименту продукції, що виробляється.

На сьогоднішній день географія збуту борошна і макаронних виробів включає практично всю Україну: Одеса, Миколаїв, Чернівці, Кривий Ріг, Львів, Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Житомир - і цей список поповнюється з кожним днем.

Крім того, продукція компанії експортується в Ізраїль, Молдову, Палестину, Туреччину, Китай, Південну Корею та інші світові ринки.

Борошно в/г ТМ «Мірошник» фасована по 1 кг, 2 кг, 3 кг в паперовий повноколірний пакет або 5кг, 10кг, 25кг, 50кг в поліпропіленовий мішок. Якісні показники борошна відповідають показникам передбачених ГОСТ 46.004 - 99.

Підприємством виробляється 19 найменувань макаронних виробів

Адреса: м.Нова Каховка, с.Райське, вул. Основська,15а

E-mail: pivdenmlin.tov@gmail.com

Тел./факс: (05549) 7-68-51, (05549) 7-64-97.

Корисні посилання