ТОВ «Роздольне»

09.04.2019 14:36:08
ТОВ «Роздольне»

Директор : Біліченко Юрій Васильович

Заступник директора : Демʼянюк Юрій Михайлович

ТОВ «Роздольне» є єдиним підприємством на півдні України, де відбувається глибока (шокова) заморозка як овочів, так і фруктів. Підприємство знаходиться в Херсонській області, там, де високотехнологічний аграрний центр України та найбільша в Європі зрошувальна система. Це, зрозуміло, місто Каховка. Тільки там і могло з'явитися підприємство з глибокого заморожування.

ТОВ «Роздольне» - це безцінний десятирічний досвід, особливо в такій відповідальній сфері, як шокова або глибоке заморожування продуктів харчування, а саме: заморозка овочів, фруктів і ягід.

Підприємство використовує новітні технології останнього покоління. Це IQF заморозки, тобто заморозки індивідуальні в киплячому шарі рідини, завдяки чому зберігаються всі корисні властивості овочів, фруктів і ягід. Процес відбувається на сучасному обладнанні шведської компанії Frigoscandia - лідеру в області розробки і виробництва обладнання для охолодження та заморожування.

Frigoscandia Equipment буквально створила ринок заморожених продуктів в тому вигляді, в якому ми знаємо його сьогодні. Frigoscandia Equipment являє собою не тільки передові технології заморожування, але також володіє великими знаннями їх застосування.

Підприємство ТОВ "Роздольне" завдяки якісній роботі і використанню новітніх технологій пропонує придбати заморожені овочі, фрукти і ягоди ні в чому не поступається європейським аналогій.

Більш того, це підприємство з досвідом експорту заморожених фруктів і овочів в такі країни, як Німеччина, Франція, Польща, Білорусь, Росія. Готові, і заморожені продукти можуть поставлятися під замовлення.

Крім того, ТОВ «Роздольне» пропонує послуги по заморожуванню з сировини, яка є у замовника.

ТОВ «Роздольне» - це прекрасний досвід виробництва в промисловості.

Асортимент заморожених продуктів:

Фрукти: полуниця, вишня, яблуко, абрикос, персик.

Овочі: томати, перець, кольорова капуста, цибуля, брокколі, баклажан, морква.

Підприємство використовує сучасну технологію шокової заморозки в киплячому шарі або іншими словами - індивідуальну швидку заморозку IQF (IQF - individual quick freezing).

Принцип її полягає в швидкої консервації холодом продуктів шляхом пропускання їх через низькотемпературні (-250С; -420С) повітряні потоки. В результаті вода в молекулі продукту кристалізується і не руйнує його структуру за рахунок потужної енергії холоду, що перетворює воду з рідкого стану в дрібну кристалічну структуру льоду, що повторює форму молекули і не руйнує її.

Дана технологія особливо ефективна для дрібних і різаних продуктів і дозволяє за рахунок створення потоку повітря часткам продукту, плавати в створеному «киплячому шарі», що забезпечує швидке і рівномірне промерзання і збереження продуктів в сипучому вигляді. Заморожений цим способом продукт зберігає більше корисних речовин і вітамінів, ніж той же продукт, що зберігається в холодильниках при плюсових температурах.

Перед проходженням через тунель шокової заморозки, продукти проходять первинну обробку: чистяться, миються і ріжуться, а після упаковуються в поліетиленові пакети і гофро картонні ящики, а також, за бажанням замовника, в поліпропіленові мішки або багатошарові крафт мішки і укладаються на палети.

Адреса виробництва:                                                                                                    
74840, Херсонська область,     
Каховський район, с.Роздольне вул.Макаренка, 2/6
+38 (067) 568-10-57                                                
+38 (067) 568-10-10
dmihalich@list.ru
bilura@inbox.ru

Адреса складських приміщень:
м.Київ, вул Здолбуновська,6

Корисні посилання