ТОВ "Екобіотек"

10.01.2019 11:01:03
ТОВ "Екобіотек"

ТОВ Екобіотек - Україна - сучасне виробництво з повним циклом переробки насіння соняшнику.

Місцезнаходження заводу на півдні України (м.Херсон) обрано не випадково, тому що наш регіон історично славиться високою якістю і традиціями вирощування соняшнику, з насіння якого виробляється соняшникову олію.

Місія підприємства - забезпечити споживача доступним соняшниковою олією з максимально високими корисними властивостями, безперервно вдосконалюватися, зберегти природне середовище навколо підприємства в незмінному вигляді. Цьому сприяє вибудувана технологічний ланцюжок виробництва екологічно чистого соняшникової олії, отриманого виключно методом дворазового пресування. Постійна робота над удосконаленням технологічного процесу дозволяє отримувати масло з високою харчовою цінністю, з повним збереженням природного вітамінного комплексу. Розроблений комплекс заходів з охорони навколишнього природного середовища дозволяє нам виробляти екологічно чисте соняшникову олію з мінімальними наслідками для екосистеми.

Цілі підприємства

1. Збереження позицій у сфері доступності продукції для масового споживача.
2. Нарощування обсягів експорту. Розширення співпраці, освоєння нових ринків збуту, пошук потенційних партнерів як всередині країни, так і в міжнародному форматі.
3. Збільшення гнучкості виробництва. Розширення можливостей роботи під конкретні умови клієнта.
4. Збільшення оперативності управління окремими ланками виробничого процесу. Пошук і впровадження інновацій.
5. Зниження ресурсоємності виробництва. У перспективі - повний перехід на відновлювані джерела енергії. Постійна модернізація обладнання, що має ключову роль в сфері споживання найбільш дефіцитних ресурсів, впровадження енергоефективних, енергозберігаючих технологій. Частка електричної енергії, що виробляється сонячними батареями, повинна становити не менше 10% від всієї споживаної підприємством енергії.
6. Збільшення соціальної відповідальності. Поглиблення ступеня участі підприємства в забезпеченні високих соціальних стандартів роботи і побуту персоналу.
7. Збереження природного середовища. Постійний екологічний моніторинг виробничих процесів.
8. Стандартизація виробництва. Впровадження європейських моделей управління персоналом, виробництвом, якістю і бізнес-процесами.

Компанія випускає екологічно чисту, натуральну продукцію соняшникову олію першого механічного віджиму, рафіновану дезодоровану олію, яка розливається в ПЕТ-пляшки оригінальної форми з яскравою етикеткою, і фірмовою кришкою. Ці атрибути дозволяють бренду зберігати впізнаваність для споживача. Поєднання унікального дизайну, виняткової якості і помірної ціни дозволяють підприємству впевнено конкурувати на українському і міжнародному ринку соняшникової олії.

Серед основних складових успіху компанії можна виділити:

- постійне прагнення до досконалості;
- вміння бачити перспективу;
- ринкову мобільність;
- високу кваліфікацію фахівців.

 

 

 

 

Серед основних складових успіху компанії можна виділити:
- постійне прагнення до досконалості;
- вміння бачити перспективу;
- ринкову мобільність;
- високу кваліфікацію фахівців.

Датою заснування ТОВ Екобіотек-Україна є 2003 год. Уже в наступному, 2004 році сформувалася основна виробнича база      
компанії, яка складається з таких компонентів:
1. Сучасний олієпресовий цех. Завдяки новому обладнанню, призначеному для попереднього очищення насіння, а також сучасним пресів для дворазового пресування (форпрес, преси остаточного пресування) збільшився відсоток видобування олії з мезги, покращилися якісні показники витягнутого продукту і макухи.
2. Цех рафінації та дезодорації. У цеху дезодорації використовується сучасна дезодораціонная колона продуктивністю до 150 тонн продукції на добу, високотехнологічне обладнання для відбілювання і виморожування олії. Все це дозволяє усувати з соняшникової олії воскові частинки, а також речовини, які спричиняють характерні смак і запах соняшникової олії.
3. Власна котельня. Використання лушпиння в якості палива обумовлює економію природних ресурсів, забезпечує утилізацію відходів, підкреслює високі екологічні стандарти виробництва.
4. Сучасна, високотехнологічна акредитована лабораторія, яка веде науково-дослідні та конструкторські розробки. Наявність власної лабораторії дозволяє здійснювати постійний контроль якості продукції, що виробляється, дотримуватися всі параметри, що прописують держстандартів України, вдосконалювати виробничі процеси, здешевлювати виробництво і покращувати екологічні показники.
5. Складські приміщення. З їх допомогою вирішується завдання збереження відбірної сировини від постійних постачальників, на складах проводиться попередній його аналіз на наявність радіонуклідів, пестицидів, солей важких металів. В складських приміщеннях проводиться дератизація, беруться постійні спроби на наявність бактерій роду Salmonella, які відправляються паралельно власній акредитованій лабораторії в інші лабораторії з акредитацією ДСТУ ISO / IEC 17025: 2006.
6. Адміністративний будинок. У ньому розташовуються працівники бухгалтерії, юридичної служби, виробничий відділ, екологічна служба, відділ збуту виробленої продукції.

2005 рік ознаменувався для ТОВ Екобіотек - Україна введенням в експлуатацію лінії з розливу соняшникової олії в ПЕТ-пляшки.

У 2006 році запрацювала нова виробнича лінія з виготовлення та упаковці в харчову полімерну тару майонезу наступних груп: низько- , середньо - та висококалорійної.

У 2012 году розпочато масштабну реконструкцію заводу, завдяки якій встановлено і введено в дію нове обладнання, що дозволяє отримувати соняшникову олію методом дворазового пресування; значно реконструйований олієпресовий цех. Внутрішній контроль за технологічним процесом виготовлення продукції на всіх стадіях здійснюється за допомогою оснащеної за останнім словом науки і техніки лабораторії, яка є структурним підрозділом підприємства.

У 2014 році оновився цех рафінації та дезодораціі, за рахунок установки сучасної дезодораційної колони продуктивністю до 150 тонн продукції на добу. Це дозволило поліпшити якісні показники олії соняшникової рафінованої дезодорованої марки «П», а також наростити обсяги його виробництва.

У 2015 році в цех рафінації та дезодорації встановлено нове обладнання, що дозволяє значно вдосконалити технічний процес для наступних циклів виробництва: відбілювання та  виморожування соняшникової олії.

Незабаром підприємство ТОВ «Екобіотек-Україна» запускає виробництво інноваційного продукту з новими корисними властивостями -високоолеіновое соняшникову олію (Нigh Оleic Sunflower Оil).

Головна цінність високоолеінового соняшникової олії - олеїнова кислота, яка дуже корисна для здоров'я.

У насінні високоолеінового соняшнику вміст олеїнової кислоти (мононенасичених жирна кислота) становить не менше 82%, в той час як в насінні звичайного 27%.

Високолеіновий соняшник став серйозним конкурентом оливковій олії на світовому ринку, тому що за цінністю не поступається останньому, але значно дешевше за вартістю.

Термін зберігання високоолеінового масла в чотири рази більше, ніж у традиційного.

Також високоолеінового масло витримує більшу кількість жарок при використанні його у фритюрі.

На даний момент ТОВ Екобіотек - Україна являє собою високотехнологічне виробництво, яке випускає екологічно чисту, легко впізнавану продукцію під  наступними торговельними марками.

«Золото Таврії» - зареєстрована в 2004 році, і з тих пір технологія виготовлення соняшникової олії постійно вдосконалювалася фахівцями компанії, зусилля яких дали змогу значно збільшити ефективність роботи підприємства.

Олія соняшникова рафінована, дезодорована, виморожена марки «П».

«Золото Таврії» дуже цінується господинями, що здобувають цей продукт для смаження. Відсутність домішок дозволяють цьому соняшниковій олії довго зберігатися без втрати своїх якостей.

Завдяки високій харчовій цінності соняшникову олію ТМ «Золото Таврії» дуже затребуване покупцями. Охоче купують продукцію цієї торгової марки представники всіх соціальних верств і груп, без будь-якої градації за рівнем доходу.

ТМ «Таврійська» - соняшникова олія рафінована, дезодорована, виморожена марки «П» «Таврійська» відмінно підійде господиням, що цінують натуральне соняшникова олія для смаження. Відсутність суспензії, воскових компонентів, кольору і запаху, відсутність диму та розбризкування роблять олію «Таврійська» ідеально підходить для процесу смаження, а також приготування особливих страв.

«Нова олія» - соняшникова олія рафінована, дезодорована, виморожена марки «П» користується попитом у тих, хто цінує натуральність продукту або має будь-які упередження щодо органолептичних властивостей соняшникової олії. Цьому сприяє відсутність таких факторів як утворення диму і розбризкування.

«Південна ластівка» - соняшникова олія рафінована, дезодорована, марки «П» має високий попит у споживача, що застосовує його для смаження або готування страв з особливими смаковими якостями Відсутність суспензії і окислювачів дозволяє цього соняшниковій олії зберігатися тривалий час без втрати смакових і поживних якостей, при смаженні воно не димить і не розбризкується, дарує готуються продуктам тонкий ніжний смак.

Фахівці співтовариства БаДаЦ від ультра-православних громад в Святій Землі провели експертну перевірку виробничого процесу компанії ТОВ «Екобіотек-Україна» на предмет відповідності соняшникової олії вимогам кашрута.

Як результат даних перевірок, соняшникова олія виробництва ТОВ «Екобіотек-Україна» отримало сертифікат Кошер і придатне для вживання в їжу з точки зору єврейських законів харчування.

Крім людей, які слідують релігійним поглядам, деякі люди просто впевнені в додаткових якостях кошерної їжі, спочатку розробленої для релігійної практики. Дійсно, багато людей з різних релігійних каст, в тому числі багато вегетаріанці, вважають за краще харчуватися кошерної їжею через їх суворої дієти і користі для здоров'я. 

Соняшникова олія ТОВ Екобіотек - Україна отримала сертифікат Халяль від Центру Досліджень і Сертифікації Халяль «Альраїд».
Сертифікат Халяль - це єдиний документ, що дає можливість експортувати продукти харчування в країни арабо-мусульманського світу.

Даний сертифікат підтверджує, що ТОВ Екобіотек - Україна виробляє соняшникову олію, яка відповідає ісламським канонічним нормам, тобто продукція не містить заборонених в Ісламі речовин. Соняшникова олія виготовлена із застосуванням дбайливих технологій холодного пресування, без застосування високих температур і хімічних речовин, що дозволяє залишати в продукті максимум корисних речовин.

Відзнаки підприємства

Найвища якість продукції, що випускається ТОВ Екобіотек-Україна підтверджується нагородами Всеукраїнського конкурсу під назвою «100 кращих товарів України 2014», а також нагородами, отриманими в процесі багаторічного участі на міжнародних і регіональних виставках в номінації «Продовольчі товари»:

1. Олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена виробництва ТОВ Екобіотек-Україна нагороджена дипломом учасника Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» на регіональному рівні в номінації «Продовольчі товари» в 2005 році.

2. Нерафінована виморожена соняшникова олія виробництва ТОВ Екобіотек-Україна нагороджена дипломом за вихід у фінал Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» (номінація «Продовольчі товари») на регіональному рівні в 2006 році.

3. Майонез «Провансаль» ТМ «Золото Таврії» отримав диплом учасника Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів в Україні» на регіональному рівні в номінації «Продовольчі товари» в 2006 році.

4. Соняшникова олія виробництва ТОВ Екобіотек-Україна отримала диплом переможця Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України» на регіональному рівні в номінації «Продовольчі товари» в 2009 році.

5. Колектив ТОВ Екобіотек-Україна за вагомий внесок у відродження харчової промисловості міста Херсона нагороджений почесною грамотою голови міста Херсона.

6. Соняшникова олія рафінована дезодорована виморожена марки «П» від ТОВ Екобіотек-Україна за участь у Всеукраїнському конкурсі якості продукції «100 кращих товарів України» отримано диплом у номінації «Продукція. Продовольчі товари »в 2010 році.

7. ТМ «Золото Таврії» (екологічно чиста соняшникова олія) нагороджена дипломом за участь в 17 міжнародній виставці «Прод Експо Україна» в 2011 році.

8. ТМ «Золото Таврії» в Китаї визнано як "Корисне для здоров'я"!

Підприємство має сертифікат про відповідність продукції, що випускається нами харчової та кормової продукції міжнародному стандарту безпеки GMP +. Це підкреслює високу якість виробництва, гарантує дотримання жорстких вимог до умов зберігання і транспортування продукції, до обладнання, приміщень, підбору і атестації працюючого персоналу, ведення виробничої документації.

ТОВ Екобіотек-Україна має український сертифікат Органік стандарт, який підтверджує повну відповідність нашої продукції екологічним стандартам для органічних товарів (або біотоварів). Крім можливості використання приставок Біо- та Еко- в назвах масла, що дає можливість реалізовувати свою продукцію за спрощеною процедурою в європейських країнах з найбільш суворими вимогами до якості харчових продуктів.

Важливим напрямком діяльності компанії є поставка товарів в країни ближнього і дальнього зарубіжжя. Продукція компанії відома в Китаї, ОАЕ, Омані, Кувейті, В'єтнамі, Туреччині, Єгипті, Іраку, Лівані, Нідерландах, Ізраїлі та ще понад 15 країн світу.
ТОВ «Екобіотек-Україна» постійно розширює ринки збуту та торговельні марки.

Адреса: м. Херсон, вул, Ракетна 110-А;
tel: +38 (0552) 411-808; +38 (0552) 426-111; +38 (0552) 411-903

Е-mail: ekobiotek@ukr.net.

Корисні посилання