ТОВ «Берислав-хлібзавод»

06.07.2016 10:20:59
ТОВ «Берислав-хлібзавод»

ТОВ «Берислав-хлібзавод»

Директор – Тимощук Юрій Матвійович

У 1970 проці в м. Берислав розпочало роботу підприємство «Берислав хлібокомбінат», яке після деяких реформувань, перетворено на хлібозавод з унікальним обладнанням по виробництву формового хліба, розробленого по індивідуальному замовленню.

Підприємство «Берислав-хлібозавод» об`єднує два цехи у м. Бериславі та
м. Нова Каховка.

Бериславський цех випускає понад 60 найменувань хлібобулочних виробів, які виготовляються за традиційними технологіями. Булочні здобні вироби випікаються в сучасних ротаційних печах, також працюють дві лінії подового та дві лінії формового хліба.

Screenshot_7

У цеху м. Нова Каховка виготовляється понад 50 найменувань солодкої продукції — пряники, печиво, торти, рулети, кекси та тістечка.

Screenshot_8

Секретом унікальності виробництва є виключно натуральна сировина, яку використовують для виготовлення найсмачніших продуктів. Якість та безпечність виробів цілодобово контролюється технологічною службою заводу та атестованими в Державному центрі стандартизації і метрології лабораторями.

Асортиментний перелік продукції налічує понад 155 видів, з них: 65 – хлібобулочних виробів, 65- тортів, тістечок, кексів, рулетів, 20 – пряників, печива, 5 – макаронних виробів. Вся продукція високої якості, вироблена за класичними традиційними технологіями з натуральної сировини без застосування штучних розпушувачів та емульгаторів.

Продукція реалізується в 11 районах Херсонської області та у м. Херсон.

Адреса виробника: Херсонська область, м. Берислав, вул. Леніна 474
Контактні телефони: (05546)7-61-46, (05549) 7-28-00
Сайт підприємства: http://tort.kherson.ua.

Корисні посилання