Традиція святкових зустрічей з ветеранами району залишається незмінною

03.05.2018 13:41:33
Традиція святкових зустрічей з ветеранами району  залишається незмінною

Напередодні Дня пам'яті і примирення та Дня Перемоги очільники району голова райдержадміністрації Олександр Єрохін, голова районної ради Сергій Карпеченко та очільник селищної ради Дмитро Ляхно відвідали ветеранів, учасників бойових дій Другої Світової війни за місцем їх проживання.

Одна з найстарших мешканок району, дружина загиблого учасника бойових дій часів Другої Світової війни, сторічна Ольга Іванівна Діденок поцікавилася у посадовців про їх діяльність та з побажаннями вдалої роботи, дякувала керівникам за те, що незмінюють традиції і щороку приїздять до неї з подарунками. У спільній розмові з її донькою Катериною очільники району та громади поцікавилися питаннями, що турбують сім''ю найстаршої мешканки району. Ольга Іванівна у розмові висловила вдячність своїм дітям, які доглядають її в старості, задовольняючи її потреби. 

Цього дня, 3 травня, посадовці завітали до ветеранів війни, які безпосередньо приймали участь у бойових діях Другої Світової війни Олександра Костянтиновича Макєєва,Володимира Юхимовича Зінченка, Ніни Василівни Болдирєєвої та Григорія Дмитровича Кузьменка. Під час спілкування з поважними мешканцями селища Горностаївка, учасниками бойових дій, керівники району цікавилися їхнім життям, потребами та, зі словами щирої вдячності, привітали тих, хто наближав перемогу над нацизмом. До святкового столу учасникам бойових дій також передали продуктові набори.

Керівників району, відзначили, що саме ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже на жаль, їх залишається все менше. Тож, важливе значення має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта та повага. 

Традиційно привітати з наближенням свят голова райдержадміністрації Олександр Єрохін, голова районної ради Сергій Карпеченко та очільник громади Дмитро Ляхно завітали й до членів сімей загиблих учасників війни Олени Степанівни Німченко, Лідії Петрівни Сєдіної та колишнього голови районної ветеранської організації Володимира Гмирі, головного бухгалтера Валентини Платонівни Кравчук.

Шановні учасники бойових дій та члени сімей загиблих родичів! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня пам'яті і примирення та Дня перемоги! Бажаємо Вам добра, міцного здоров’я, миру і злагоди!

Корисні посилання