Тренінг державних службовців Голопристанської районної державної адміністрації

20.03.2018 08:21:55
Тренінг державних службовців Голопристанської районної державної адміністрації

15 березня 2018 року відбувся тренінг для державних службовців районної державної адміністрації на тему: "Етика ділового спілкування", тренером була голова Голопристанської районної державної адміністрації Тетяна Гасаненко.

Тетяна Гасаненко успішно пройшла навчальну програму для українських державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування "Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі – тренінг для тренерів" (AGREE 9) з 18 по 22 грудня 2017 року у Берліні, якій передував тритижневий курс дистанційного навчання.

Мета тренінгу – удосконалення навичок ділового спілкування державних службовців, поглиблення знань та вмінь ділового мовлення.

 Учасниками даного заходу стали 15 державних службовців зі структурних відділів та апарату районної державної адміністрації.

Тетяна Гасаненко на початку тренінгу привітала учасників і зауважила, що спілкування з оточуючим світом має велике значення для всіх, це те, що дає можливість бути людьми, підвищує інтелектуальний рівень особистості, обізнаності та професіоналізму, під час тренінгу всі учасники брали участь у вирішенні ситуаційних завдань та обговорень.

Тренер та учасники залишились задоволеними тренінгом та висловили побажання щодо подальших зустрічей.

Перегляд тренінгу можна знайти за даними гіперпосиланнями:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Bwww04_3kCE,
https://www.youtube.com/watch?v=2DwNc1lh0KI

 

Корисні посилання