Тренінг з інфекційного контролю

21.11.2019 13:33:46
Тренінг з інфекційного контролю

21 листопада в конференц-залі готелю «Мускат» відбувся тренінг з інфекційного контролю для заступників головних лікарів з медичної частини та заступників медичних директорів закладів охорони здоров’я області під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ліни Бондаревої.

«Значна і важлива складова дотримання вимог, які висуває НСЗУ, це дотримання інфекційного контролю в закладі. Для того, щоб заключати угоди, отримувати фінанси, ви повинні створити відповідні умови. Сьогоднішня зустріч буде тим базисом для початку роботи в цьому напрямку», - відкрила захід заступник директора Департаменту.

За словами Ліни Бондаревої, від учора відкрито доступ Херсонщині на реєстрацію в E-Health закладів вторинного і третинного рівня. Завдання закладів – якнайшвидше виконати процедуру реєстрації.

КНП «Херсонський обласний центр громадського здоров’я» реалізує в області проект міжнародної технічної допомоги відповідно до субгранту Глобального фонду. Серед напрямів, що впроваджуються, є створення системи інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я.

«Протягом декількох місяців ми пілотували Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню і все чітко відпрацювали на базі цього закладу. Оцінка за реалізацію системи інфекційного контролю нас порадувала: за кількістю балів ми знаходимося на перших місцях по Україні. Тепер здобуті напрацювання в пілотному закладі ми хочемо поширити», - зазначив директор обласного центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич.

Кожен з учасників тренінгу для ознайомлення отримав пакет наказів про проведення стандартних операційних процедур, впровадження інфекційного контролю, які функціонують в пілотному закладі.

Корисні посилання