Триває моделювання електронної мережі надання публічних сервісів та послуг

22.11.2019 13:59:46
Триває моделювання електронної мережі надання публічних сервісів та послуг

Аби сьогодні і в майбутньому прогнозувати розвиток надання якісних публічних сервісів та послуг на Херсонщині й в усій Україні, наразі триває процес формування електронної мережі даних об’єктів.

З цього питання сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання за участю народних депутатів України Павла Павліша та Вікторії Вагнєр і представників структурних підрозділів.

Мережа надання публічних послуг складається із мережі закладів освіти, медичної допомоги, інклюзивно-ресурсних центрів, ДЮСШ, спортивних об'єктів, центрів надання адміністративних послуг, закладів соціального обслуговування населення, державних пожежно-рятувальних частин та інших.

Відмітки на електронних картах щодо кожної сфери розробляються профільними підрозділами. Під час наради розробники презентували геопросторові бази даних об’єктів, які вже існують та перспективні плани  на 2020–2025 роки.

Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв наголосив, що питання розширення надання публічних сервісів та послуг необхідно більш детально обговорити спільно з представниками об’єднаних територіальних громад, районної влади області та міст обласного значення, адже втілення перспективних планів лежатиме на їхній відповідальності.

«Під час наступної селекторної наради надамо пропозиції ОТГ, щоб вони опрацювали дане питання. Також варто внести моделювання електронної мережі надання публічних сервісів та послуг до порядку денного наступної колегії облдержадміністрації», – повідомив Юрій Гусєв.Корисні посилання