Триває підготовка до оздоровчого сезону

10.04.2018 13:43:59
Триває підготовка до оздоровчого сезону

Сьогодні під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олени Лавренко у Великоолександрівській районній державній адміністрації  відбулося засідання координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей. На засідання ради були запрошені голови Новодмитрівської, Новокалузької, Новопавлівської сільських та Білокриницької селищної рад. Саме у цих радах передбачено найменше коштів на придбання путівок для оздоровлення дітей певних категорій.

Члени координаційної ради заслухали сільських голів, які пояснили причини прийнятих  рішень про виділення незначних сум на придбання путівок.  За словами очільників місцевого самоврядування, родини, у яких виховуються діти певних категорій, не погоджуються відправляти дітей в оздоровчі табори, також не завжди охоче їдуть на відпочинок і самі діти.

Сільським головам було рекомендовано посилити інформаційно  - роз’яснювальну роботу щодо можливостей  безкоштовного оздоровлення  категорійних дітей. Також наголошено на організації співпраці із директорами місцевих навчальних закладів  щодо відбору кандидатур дітей, які мають право на оздоровлення за бюджетні кошти.

Також у ході засідання координаційної ради присутні заслухали інформацію про хід  підготовки місцевого оздоровчого закладу «Орльонок», про  передбачену вартість путівок та ін. Вже наступного разу, члени координаційної ради знову заслухають запрошених на нинішнє засідання сільських голів, аби почути інформацію про вжиті заходи. 

          

Корисні посилання