Триває розробка Стратегії розвитку Херсонської області на період 2021 – 2027 роки

07.11.2019 14:38:27
Триває розробка Стратегії розвитку Херсонської області на період 2021 – 2027 роки

Херсонщина долучилася до онлайн-наради з Першим заступником Міністра розвитку громад та територій України Дмитром Живицьким, а також експертами групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою».

У режимі відео-зв’язку робоча група із розроблення проекту Стратегії розвитку Херсонської області на період 2021 – 2027 роки на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Дмитром Бутрієм взяла участь в обговоренні стану підготовки проектів стратегій в інших регіонах області.


На сьогодні опрацьовані складові Стратегії розвитку Херсонщини:
- соціально-економічний аналіз області;
- аналіз виконання діючої Стратегії;
- SWOT-аналіз, SWOT-матриця;
- можливі сценарії розвитку області;
- формулювання стратегічного бачення;
- аналітичний звіт про економічний та інноваційний потенціал області для визначення сфер смартспеціалізації.

Також сформовано дерево цілей, серед яких: місцевий економічний розвиток на засадах діджиталізації та впровадження інноваційно-інвестиційних процесів, демографічний розвиток, розбудова громадських просторів та просвіта, а також екологічна безпека та ресурсозбереження.

На даний час завершується робота з опрацювання завдань Стратегії та можливих напрямків реалізації проектів. На наступному тижні планується провести засідання робочої групи для розгляду всіх напрацювань, та буде оголошено про прийом проектних ідей до Плану заходів з реалізації Стратегії.Корисні посилання