Триває відбір підприємств на отримання ваучерів від COVID-19 Бізнес-клінік

10.09.2021 09:42:11
Триває відбір підприємств на отримання ваучерів від COVID-19 Бізнес-клінік

Як перевести свою компанію в онлайн? Як ввести прибутковий бізнес в умовах пандемії? Як розробити бізнес-план малим та середнім підприємцям? На ці та інші питання, що стосуються адаптації та подолання наслідків пандемії, бізнесмени можуть отримати під час консультацій від “COVID-19 Бізнес-клінік”.

Малі та середні підприємства можуть подавати заявки на отримання консультаційної підтримки в рамках “COVID-19 Ваучерів”. Такий ваучер дає представникам бізнесу можливість отримати профільні консультації тривалістю до 10 днів для відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу. 

Ваучер на 90% забезпечується безпосередньо проєктом “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, а решту 10% – сплачує підприємство.

  • Консультаційна підтримка спрямована на такі питання:
  • Цифрова трансформація компанії – онлайн надання послуг, дистанційна організація робочого часу працівників тощо.
  • Оновлення стратегії та бізнес-моделі в період пандемії та після неї.
  • Експорт товарів та послуг.
  • Цифровий маркетинг, адаптація каналів продажів, розвиток команд з продажів.
  • Адаптація та оптимізація операційних бізнес-процесів.
  • Фінансова грамотність, фінансова звітність, податкове планування.
  • Розробка бізнес-планів для малих і середніх підприємств.
  • Інші теми, що стосуються адаптації та подолання наслідків пандемії.

Отримана експертиза допоможе підприємствам у досягненні таких цілей як збільшення обсягу внутрішнього й експортного продажу, відкриття нових каналів збуту, визначення експортних ринків і розробка експортної стратегії, вдосконалення маркетингових планів і матеріалів, поліпшення фінансових умов і доступу до фінансування, прогрес у цифровій трансформації, удосконалення бізнес-моделі тощо.

Заявку на участь у відборі можуть подавати підприємства з усіх областей України, у яких працює від 5 до 249 осіб. Для цього компанії необхідно звернутися до однієї з COVID-19 Бізнес-клінік та з її допомогою заповнити відповідну заявку.

Повний перелік Бізнес-клінік - за посиланням. 

Корисні посилання