Тривають зустрічі з громадами сільських, селищних рад району

21.12.2019 07:25:32
Тривають зустрічі з громадами сільських, селищних рад району

19 грудня голова Великоолександрівської районної державної адміністрації Арсеній Алейніков та його заступниця Олена Лавренко зустрілися з активом Калинівської селищної ради.

 Про роботу виконкому, депутатського корпусу, про проблеми та здобутки місцевої ради поінформував Калинівський селищний голова Валерій Явтушенко. Також посадовці поспілкувалися про життя громади із присутніми на зустрічі місцевими жителями. Проблеми, порушені калинівцями, такі ж як і у більшості громад району. Пересічних громадян турбує незадовільний стан автодоріг, складні розрахунки та труднощі з виплатою субсидій та державних допомог, зокрема відсутність на території ради банкоматів, якість питної води, ймовірне закриття пологового відділення у ЦРЛ та ін. Переймаються місцеві мешканці  і майбутнім територіальнимоб’єднанням із сусідніми сільськими радами та створенням, відповідно до перспективного плану розвитку територій, Калинівської ОТГ.

У відвертій розмові з посадовцями розглядалися всі плюси та мінуси потенційного об’єднання. Фактично калинівці вже готові вступити у незворотній  процес децентралізації та спрямувати у прийдешньому новому році зусилля об’єднаної громади на забезпечення соціальних потреб населення та розвиток територій.

У ході спілкування, представники влади району зазначили, що вже у наступному році зрушиться у позитивному напрямку питання ремонту аварійного мосту через річку Інгулець в селищі Калинівське. Загальна вартість робіт -  56 млн. грн. У планах на 2020 – 2021 рік  поліпшенняна окремих ділянкахстану автодороги О-022-04-04 (Давидів Брід – Калинівське – Бобровий Кут). Почули відповіді учасники зустрічі і на решту питань, які їх турбують. Деякі питання взяті на контроль та опрацювання, про результати розгляду представників громади буде поінформовано додатково.

Цього ж дня керівники району ознайомилися з організацією освітньо-виховного процесу та дотриманням правил пожежної безпеки у Калинівському опорному закладі загальної освіти І-ІІІ ступенів.

Корисні посилання