Триває підготовка до чергової сесії районної ради

22.03.2016 16:37:56
Триває підготовка до чергової сесії районної ради

22 березня в залі засідань адмінбудівлі  під керівництвом голови районної ради Тертичної Тетяни Станіславівни відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій за участю керівництва районної державної адміністрації, керівників її структурних підрозділів, районних установ, організацій та представників преси.

Після проведення організаційних питань депутати перейшли до розгляду порядку денного, на який було винесено слідуючі питання: про план роботи районної ради на II – IV квартали 2016 року; про звіт голови районної державної адміністрації по виконанню програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за 2015 рік та інших делегованих районною радою повноважень; про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік; про програму економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2018 року.

Розгляд питань на депутатських комісіях передбачає детальне вивчення матеріалів з метою якісної підготовки проектів відповідних рішень для винесення на розгляд сесії для подальшого затвердження.

По першому питанню доповідав керуючий справами райради Володимир Іванович Любак, довівши до відома депутатів план роботи районної ради та напрямки роботи.

Публічному обговоренню було представлено звіт голови райдержадміністрації по виконанню програми економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району за 2015 рік та інших делегованих районною радою повноважень. Звітуючи перед депутатами Валерій Миколайович Салтиков на завершення подякував за підтримку усім, хто допомагав не лише практичними діями, а й розумінням та конструктивними порадами: структурним підрозділам районної державної адміністрації, депутатському корпусу районної ради, головам сільських,селищної рад, керівникам районних служб та організацій.
«Впевнений, що саме від наших спільних зусиль, значною мірою залежить як будуть  і надалі розвиватися всі галузі економіки,  як житимуть люди в нашому районі»- наголосив керівник району.

По завершенню доповіді Валерій Миколайович відповів на запитання депутатів що стосувалися звернень громадян та надав роз’яснення щодо вжиття органами влади заходів направлених на легалізацію праці, створення робочих місць, росту орендної плати за землю тощо. В свою чергу з метою винайдення спільних шляхів вирішення проблемних питань депутати висловили бажання надати посильну допомогу у спільному розгляді повторних звернень, що надходять до райдержадміністрації і не вирішуються в рамках повноважень та компетенції органів виконавчої влади згідно чинного законодавства.

Увазі загалу начальником фінансового управління райдержадміністрації Єремейчук Іриною Сергіївною був представлений звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік. Доповідь Ірини Сергіївни була детальним доповненням звіту керівника району щодо виконання повноважень в галузі бюджету та фінансів.

Завідувач сектором економічного розвитку та торгівлі Шарапов Юрій Терентійович ознайомив присутніх з програмою економічного, соціального та культурного розвитку Каховського району на 2016 рік та прогнозними макропоказниками економічного і соціального розвитку району до 2018 року. Доповідач детально зупинився на пріоритетних напрямках розвитку та поставлених цілях в розрізі галузей.

З усіх розглянутих питань депутатським корпусом були прийняті відповідні проекти рішень , які будуть представлені на розгляд сесії, що відбудеться 25 березня.

Також цього дня були проведені засідання профільних депутатських комісій.

Корисні посилання