Турецька компанія має наміри побудувати на Херсонщині завод з виробництва будівельних матеріалів

18.02.2016 16:19:44
Турецька компанія має наміри побудувати на Херсонщині завод з виробництва будівельних матеріалів

Сьогодні, 18 лютого, перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова зустрілася з керівництвом компанії «Ek-ta Engineering Ltd.» (Туреччина).


Керівництво турецької компанії розглядає можливості реалізації проекту з будівництва комплексу з виробництва штучного мармуру та інших будівельних матеріалів на території Херсонської області.

Як зазначив керівник компанії «Ek-ta Engineering Ltd.» Екрем Юстюндаг: «Після останніх зустрічей вищого керівництва обох країн Туреччини та України, а також візиту на Херсонщину мера Мерсіна, ми чітко розуміємо, що з вами можна співпрацювати та будувати ділові стосунки. Між нашими країнами відкриваються нові горизонти для співпраці».

IMG_1067

Екрем Юстюндаг розповів, що вони мають наміри побудувати в Новій Каховці завод по виробництву мармурної плитки, будівельних блоків та гіпсокартону. На сьогодні проходять переговори про визначення придатних ділянок. Передбачено створення близько 70 робочих місць. Реалізувати проект планується протягом року. За підрахунками експертів його загальна вартість буде складати більш ніж 10 млн дол.

IMG_1076

«Ми дуже зацікавлені у інвестиціях та впроваджені нових технології, яких ми не маємо на території області. Для нас важливо, що будуть створюватися робочі місця для херсонців, – зазначила Валентина Січова. – Ми зі свого боку обіцяємо всіляко допомагати та супроводжувати інвестора. Сподіваюся, що з Туреччиною у нас будуть міцні економічні відносини, адже їх початок уже закладено».

IMG_1087

По закінченню зустрічі між Херсонською обласною державною адміністрацією, в особі першого заступника голови Валентини Січової. та компанією «Ek-Ta Engineering Ltd.», в особі директора Екрема Юстюндага, був підписаний Меморандум про наміри щодо реалізації проекту в галузі промисловості у Херсонській області. Метою реалізації Проекту є забезпечення соціально-економічного розвитку Херсонської області шляхом залучення іноземних інвестицій для будівництва комплексу з виробництва будівельних матеріалів із впровадженням передових технологій.

Корисні посилання