Турецька компанія відкриє на базі суднозаводу лінію з виробництва технологічної тріски вартістю 1,5 млн доларів

26.02.2016 12:13:46
Турецька компанія відкриє на базі суднозаводу лінію з виробництва технологічної тріски вартістю 1,5 млн доларів

Сьогодні, 26 лютого, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова провела робочу зустріч з партнером-інвестором турецької компанії Galaxy&SunnyLtd. паном Юнусом Бай.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи залучення інвестицій для створення на базі Херсонського суднобудівного заводу цеху з переробки технічної деревини на технологічну тріску для її подальшого експорту до Туреччини. «На Херсонщині ми працюємо уже 2 роки, до цього займалися експортом. Зараз хочемо відкрити виробництво із залученням інвестицій», – зазначив Юнус Бай.

Як розповів Юнус Бай, для відкриття виробничої лінії з переробки технічної деревини на технологічну тріску інвестують близько 1,5 млн доларів. Сировину для виробництва підприємці планують закуповувати на Західній та Центральній Україні та залізничними шляхами доставляти її на Херсонщину, де вона буде перероблятися в кінцеву продукцію та експортуватися до Туреччини. Приблизна кількість робочих місць буде складати – 10-15. Відкрити виробництво планують вже у квітні цього року.

«Нам дуже подобається місце розташування Херсонської області, тут дуже зручна логістична розв’язка, є порти та залізничні шляхи», – підкреслив Юнус Бай.

IMG_1324

Валентина Січова наголосила, що облдержадміністрація в свою чергу зробить все можливе та буде всіляко допомагати інвестору, так як зацікавлена в інвестиціях, створення нових робочих місць та сплаті податків до бюджетів.

IMG_1311

Корисні посилання