Туристи вже почали наповнювати бюджет міста

25.05.2016 08:42:34
Туристи вже почали наповнювати бюджет міста

Туристичний сезон ще не розпочато, а до бюджету міста вже надійшло 46 тис. грн туристичного збору. Це у 1,5 рази більше, ніж у січні-квітні минулого року.

Зазначимо, що податковими агентами зі сплати туристичного збору в Херсоні виступають як приватні підприємці, так і підприємства. Наразі від підприємців бюджет отримав 22,8 тис. грн збору, а від підприємств – 23 тис. грн туристичного збору.

Нагадаємо, що платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Податковими агентами є адміністрації готелів, кемпінгів, мотелів, гуртожитків для приїжджих та інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади; квартирно-посередницькі організації; інші юридичні та фізичні особи, визначені законодавством.

Корисні посилання