У Бериславській райдержадміністрації проведено семінар-навчання щодо заповнення декларацій

25.03.2015 09:40:21
У Бериславській райдержадміністрації проведено семінар-навчання щодо заповнення декларацій

24 березня 2015 року у залі засідань Бериславської районної державної адміністрації проведено семінар-навчання на тему: “Правила заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік“, з урахуванням змін чинного законодавства у 2015 році.

Участь у семінар-навчанні взяли Олена Бордюжан, завідувач сектору спеціальних перевірок управління доходів і зборів фізичних осіб Головного Управління Державної фіскальної служби України в Херсонській області та Ірина Гудим, начальник Управління державної служби Головдержслужби України України в Херсонській області. Також, на семінар – навчання запрошено не лише працівників апарату та інших структурних підрозділів, управлінь, відділів районної державної адміністрації, а й секретарів виконавчих комітетів району.

На семінарі – навчанні детально розповіли про правила оформлення Декларації, найпоширеніші помилки, яких припускаються декларанти під час заповнення Декларації та про відповідальність декларантів за порушення вимог фінансового контролю.

Доповідаючі звернули увагу присутніх на дотримання вимог Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції“ та про те що з 26 квітня 2015 року набуває чинності Закон України “Про запобігання корупції“ , який визначає правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції в Україні, зміст та порядок застосування превентивних антикорупційних механізмів, правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень.

Присутнім на семінарі – навчанні надані методичні рекомендації щодо заповнення Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та іншими особами.

Корисні посилання