У Бериславській загальноосвітній школі №3 І-ІІІ ступенів відкрито меморіальну дошку Кірілу Забєліну

31.05.2016 08:38:42
У Бериславській загальноосвітній школі №3 І-ІІІ ступенів  відкрито меморіальну дошку Кірілу Забєліну

Сьогодні у м.Берислав відбувся мітинг-реквієм присвячений відкриттю меморіальної дошки учню загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №3, загиблому у зоні антитерористичної операції, захиснику Батьківщини, справжньому патріоту своєї країни, Кірілу Забєліну.

У заході взяли участь керівництво району, Павло Гавриш, заступник директора Департаменту-начальник управління внутрішньополітичної діяльності обласної державної адміністрації, Олег Баркаренко, волонтер, голова благодійного фонду “Українські серця”, заступник військового комісара, учнівська молодь та бериславці.

Під час мітингу-реквієму до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Максим Приходько зі словами: “Воїни світла поклали голови за нас, за український народ, за українську націю, яку віками топтали і намагалися винищити. Вічна їм пам’ять і царство небесне. Вічна пам’ять героям. Герої не вмирають і будуть жити у віках.”

Також зі словами невичерпного смутку до присутніх звернулася директор Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Ольга Дерябіна, яка наголосила: “Наша школа завжди славилася військово-патріотичним вихованням. Ми в цьому досягли значних успіхів. Небесною славою героїв покрили себе наші випускники  і під час військового конфлікту в Афганістані. І зараз за першим покликом Батьківщини наші учні стали на її захист. Сотні офіцерів і солдат виконують свій священний обов’язок у зоні АТО. Ми пишаємося нашими героями. На жаль, трагічні події не оминули нас. Як несправедливо, небеса завжди забирають найкращих.”

Пам’ять героя вшанували  хвилиною мовчання та поклали  квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

Бериславщина завжди пам’ятатиме свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і  цілісність України.

Довідка: Меморіальну дошку встановлено за сприяння благодійного фонду “Українські серця”  та  Херсонської громадської  організації “Оберіг”.

Корисні посилання