У Білозерскому районі проводиться робота щодо забезпечення широкого доступу до мережі Інтернет

27.01.2015 11:19:00
У Білозерскому районі проводиться робота щодо забезпечення широкого доступу до мережі Інтернет

У Білозерському районі постійно проводиться робота щодо забезпечення широкого доступу до мережі Інтернет, зокрема у сільській місцевості, сприяння розбудові технологічної інфраструктури мережі Інтернет та мереж доступу до неї споживачів та створення окремих елементів технологічної інфраструктури мережі Інтернет спільного користування.

На даний час у районі підключені до мережі Інтернет структурні підрозділи районної державної адміністрації, районні установи, всі органи місцевого самоврядування, що полегшує обмін службовою кореспонденцією.

Щорічно в Програмі економічного, соціального та культурного розвитку району передбачається розділ «Інформаційна політика» в якому визначаються основні цілі, завдання щодо розвитку інформаційного простору в районі та критерії, що будуть свідчити про їх реалізацію.

Комп’ютеризовано та підключено до мережі Інтернет 29 загальноосвітніх закладів, 13 закладів культури району, 9 дошкільних закладів та 6 закладів охорони здоров’я.

В районі на належному рівні розвинута технологічна інфраструктура мережі Інтернет, послуги по підключення до неї здійснюють близько 10 провайдерів при допомозі проводового та безпроводового широкосмугового доступу, якими можуть скористатися будь-яка установа та житель району.

Корисні посилання