У День поля продемонстрували роботу сільськогосподарської техніки херсонського виробництва

11.08.2016 15:20:14
У День поля продемонстрували роботу сільськогосподарської техніки херсонського виробництва

Сьогодні, 11 серпня, на Херсонщині проходить День поля – 2016, в рамках якого керівництво ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» провело для всіх бажаючих День відкритих дверей на території заводу.

На захід, який проходить під патронатом голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, завітали в. о. заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, депутати обласної та міської рад, дилери ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» та ТОВ НВП «Білоцерківмаз», представники бізнес-структур, керівники сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств.

IMG_4174

Голова правління ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» Олександр Олійник зазначив, що сьогодні завод дійсно працює, активно освоює європейський ринок сільськогосподарської техніки і не має наміру зупинятися на досягнутому. Також він подякував керівництву обласної державної адміністрації за тісну співпрацю й надання підтримки з боку представників сільськогосподарського сектору Херсонщини, які користуються в роботі технікою саме «Херсонського машинобудівного заводу».

IMG_4246

Так, для учасників заходу провели екскурсію заводом до складального цеху, виставкового та експериментального майданчиків, інструментального, ковально-пресового і заготівельно-зварювального цехів.

IMG_4250

Гостям були представлені комбайни, поливна, посівна, обприскувальна й розкидувальна техніка, жниварки для збору різних посівних культур і окремо показали процес виготовлення деталей сільськогосподарської техніки.

IMG_4319

Після цікавої екскурсії заводом гості заходу вирушили на демонстраційно-технологічні випробування сільськогосподарської техніки в роботі, які проходили на живому полі Південно-Української філії УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого у селі Жовтневе.

IMG_4354

IMG_4423

Там за допомогою спеціального комбайну серії «СКІФ» та іншої спеціальної техніки відбулось прибирання соняшнику з поля, подрібнення рослинних залишків, обробка ґрунту й новий посів зерен гороху.

IMG_4342

В ході проведення Дня поля, перегляду техніки на заводі та у полі в. о. заступника голови обласної державної адміністрації Євген Рищук зазначив:

«Машинобудівний завод завжди був важливим для області промисловим об`єктом. Зараз під керівництвом Андрія Гордєєва обласна державна адміністрація поглибила співпрацю з цим підприємством, яке сьогодні вкрай необхідне Херсонщині як основний виробник сільськогосподарської техніки. Тільки у цьому році вже запущено майже у три рази більше техніки, ніж у минулих роках. Завдання облдержадміністрації у процесі взаємодії сільськогосподарських підприємств і Херсонського машинобудівного заводу полягає у тому, щоб не заважати, а тільки всебічно підтримувати й сприяти підвищенню результатів спільної роботи».

IMG_4431

По завершенню демонстрації сільськогосподарської техніки учасники заходу оцінили ефективність її роботи в полі й поспілкувалися з сільгоспвиробниками, фермерами, дилерами, присутніми на Дні поля, про майбутні плани та співпрацю.

IMG_4449

Корисні посилання