У дитсадках малечу привчають до безпечної поведінки. Всюди

08.06.2018 14:05:07
У дитсадках малечу привчають до безпечної поведінки. Всюди

8 червня в рамках акції Тижня знань безпеки життєдіяльності рятувальники Голопристанського району завітали до дитячого навчального закладу "Олімпієць". Зустріч із малечею почалася дуже жваво, оскільки кожен хотів особисто познайомитись із справжніми вогнеборцями. Малюкам в ігровій формі нагадали правила пожежної безпеки у побуті та правила безпечного перебування на вулиці. Рятувальники розповіли дітлахам про різні види спеціальної техніки, які задіяні при ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Після теоретичної частини, за сигналом «Тривога!» всі вихованці разом із вихователями евакуювались на подвір’я дитячого садочку. А на вулиці на дітлахів чекав найбільший сюрприз – демонстрація роботи вогнеборців при ліквідації умовної пожежі. Малеча була у захваті від демонстрації справжньої пожежно-рятувальної техніки та аварійно-рятувального оснащення. Окрім того, кожен бажаючий мав змогу відчути себе справжнім рятувальником, примірявши бойовий одяг вогнеборців.

Працівники Служби порятунку 101 нагадали малюкам, що не можна бавитись із сірниками, запальничками та свічками. Також наголосили на тому, що не можна самостійно вмикати та вимикати електричні прилади або користуватись ними без нагляду дорослих. Зустріч із вогнеборцями стала для малечі справжнім сюрпризом. Окрім незабутніх вражень дошкільнята отримали необхідні знання, аби їхнє перебування на вулиці або наодинці дома було безпечним.

Рятувальники в свою чергу побажали малечі безпечного відпочинку та залишили на згадку пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки для дітей.

Корисні посилання