У Голій Пристані відкрили підприємство з інноваційним підходом у сфері аграрного виробництва

30.09.2017 10:51:33
У Голій Пристані відкрили підприємство з інноваційним підходом у сфері аграрного виробництва

30 вересня у місті Гола Пристань в рамках Х Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» відбулося офіційне відкриття наукового підприємства «5 ELEMENT» - національного виробника нано-добрив.

На заході були присутні голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, голопристанський міський голова Олександр Бабич,генеральний директор ТОВ НВП «5 ELEMENT» Володимир Білий, його заступник з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Георгій Голік, а також народні депутати, керівники підприємств, журналісти.

Очільник області Андрій Гордєєв відзначив: «Минулого року під час 9-го Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» разом з Володимиром Білим уклали меморандум про співпрацю під назвою «Завод нано-добрив «5 ELEMENT» . Сьогодні ми вже відкриваємо це підприємство. Сума інвестицій склала півтора мільйона доларів, і налічує більше 70 робочих місць».

Також Андрій Анатолійович вручив сертифікат якості швейцарської компанії «Органік стандарт» генеральному директору ТОВ НВП «5 ELEMENT» пану Білому.

В свою чергу Володимир Білий подякував професору Георгію Голіку, який створив близько 50 препаратів, 150 комбінацій протягом десяти років досліджень.

 Крім того він додав: «Я з гордістю хочу сказати, що ми сьогодні дійсно відкриваємо національного виробника мікродобрив, тому що це розробка українського вченого, все це зроблено на українській землі».

Окрім того, в рамках заходу було підписано меморандум про співпрацю між Херсонською обласною державною адміністрацією в особі Андрія Гордєєва та Україно-Арабською Діловою Радою в особі Саєда Абасі. 

У ході відкриття всім бажаючим провели екскурсію підприємством, а саме продемонстрували наукову лабораторію, промисловий цех та ефективність дії нано-добрив на рослинах в дослідній теплиці.

Довідково: наразі підприємство уклало домовленості про співпрацю з Литвою, Словаччино, Чехією, Кіпром, Алжиром, Єгиптом, Суданом та іншими країнами.

 Мікродобрива, виготовлені підприємством – це біологічно активні добрива, з високою швидкістю проникнення  в клітини рослин, які підвищують на 20-50 % врожайність, а також товарний вигляд і якість агропродукції. Крім того, є 100% стартовим мікродобривом.Корисні посилання