У Голопристанській районній дитячій школі мистецтв відкрили фестиваль-конкурс “Кобзареві струни”

06.02.2015 14:20:41
У Голопристанській районній дитячій школі мистецтв відкрили фестиваль-конкурс “Кобзареві струни”

05 лютого 2015 року в Голопристанській районній школі мистецтв відбулося урочисте відкриття районного фестивалю-конкурсу учнівської творчості «Кобзареві струни», організатором якого є відділ культури Голопристанської районної державної адміністрації.

Свято дитячої творчості присвячене 201-й річниці з дня народження українського генія Тараса Григоровича Шевченка. На заході були присутні начальник відділу культури Голопристанської районної державної адміністрації Олег Олексюк та директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Віктор Зибін.
 
Своє вітальне слово від імені районної державної адміністрації та районної ради Олег Олексюк розпочав з того, що подякував керівництву та викладацькому складу за плідну працю. “Подібні свята — це завжди краплинка життєвої радості в сьогоднішніх непростих умовах”, – зазначив начальник відділу культури. Він також відмітив, що дуже приємно спостерігати і докладати руку до примноження талантів Голопристанщини.  
 
Директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Віктор Зибін наголосив на тому, що проведення конкурсу вже стало традицією, адже дитячі таланти дивують і радують не вперше — конкурс проходить 14-тий рік поспіль.  
 
Вихованці Голопристанської районної школи мистецтв та її філій продемонстрували найкращі сторони своєї майстерності, набутої за роки навчання. Глядачів приємно вразили музичні твори у виконанні учнів, улюблені ліричні пісні Кобзаря та його власні твори, покладені на музику. Всі найяскравіші барви українського національного духу донесли до аудиторії своїм виступом учасники аматорського народного ансамблю народної музики “Перебендя” районного будинку культури.
 
Присутні від щирого серця побажали талановитим дітям творчого натхнення та подальшого розвитку здібностей, а директор школи вручив дипломи найкращим виконавцям району.  Наступний етап конкурсу-фестивалю відбудеться 10 лютого 2015 року.

Корисні посилання