У Голопристанському районі обговорили перспективи розвитку спорту на 2015 рік

11.02.2015 16:56:00
У Голопристанському районі обговорили перспективи розвитку спорту на 2015 рік

10 лютого 2015 року в приміщенні Голопристанської районної державної адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і спорту. Члени координаційної ради — тренери збірних команд з різних видів спорту, вчителі фізкультури загальноосвітніх шкіл району, представники районної державної адміністрації та районної ради.

Присутні обговорили Програму розвитку спорту в Голопристанському районі на поточний рік. Також на порядку денному – затвердження старших тренерів збірних команд з видів спорту. Присутні зосередили увагу на тому, що головою та членами методичного об’єднання вчителів фізкультури району було проведено навчання для педагогів, які працюють зі школярами в загальноосвітніх закладах району. В ході навчання обговорювалися проблеми організації суддівства на районних змаганнях.

Не менш важливе питання – розподіл коштів в рамках виділених в бюджеті коштів на різні види спорту та участь в змаганнях обласного і національного рівня. Члени координаційної ради розглянули інформацію про організацію і проведення Спартакіади учнів загальноосвітніх шкіл району в 2015 році та про Єдиний календарний план спортивно-масових заходів Херсонської області.

В ході засідання було прийнято рішення підготувати документи на розгляд планово-бюджетної комісії Голопристанської районної ради з подальшим винесенням питання на розгляд депутатів з метою внесення доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту. В подальшому координаційна рада з питань розвитку фізичної культури і спорту збиратиметься щомісячно.

Корисні посилання