У Голопристанському районі пройшла вулична акція “Подолаємо туберкульоз разом”

25.03.2015 10:47:28
У Голопристанському районі пройшла вулична акція “Подолаємо туберкульоз разом”

24 березня 2015 року з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом в Голопристанському районі пройшла вулична інформаційно-просвітницька акція “Подолаємо туберкульоз разом”, ініціаторами якої стали члени координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції районної державної адміністрації.

Акція, до якої приєдналися медичні працівники центральної районної лікарні, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного БФ “ Свята Ольга ” мала за мету поінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більшу кількість людей і дати усім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба.

Президент районного благодійного фонду “Свята Ольга” Світлана Михолат зазначає, що цього дня у всьому світі прогресивна громадськість усіма доступними засобами намагається привернути увагу до страшного захворювання і нагадує про те, що ніхто не застрахований від зараження туберкульозом, якщо боротьба з ним не стане загальною справою.

За словами Наталії Алєксандрової, директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Всесвітній день боротьби з туберкульозом – це важлива нагода для підвищення рівня поінформованості широких верств населення щодо серйозного захворювання та необхідності своєчасного проведення флюорографічного обстеження, протитуберкульозного щеплення. “Показово, що більшість людей виявляли зацікавленість та залюбки приймали участь у бесіді. Найвищу активність виявили водії автобусів та маршрутних таксі”, – відмітила Наталія Алєксандрова.

Під час проведення вуличної акції, мешканцям району роз’яснювалися питання бережного ставлення до свого здоров’я та здоров’я близьких, мотивації їх до проходження флюорографічного обстеження, своєчасного звернення до лікаря. Здоровий спосіб життя, санітарна грамотність, повноцінне харчування, відповідальність за своє здоров’я і здоров’я дітей – це головні гарантії здорового суспільства.

Учасники заходу в цей день охопили інформаційно – просвітницькою роботою близько 1000 осіб, поширили 800 одиниць тематичних листівок, флаєрів, буклетів, інших агітаційно-просвітницьких матеріалів.

 

Корисні посилання