У Голопристанському районі розглянули питання відведення земельних ділянок учасникам АТО

24.03.2015 13:52:43

23 березня 2015 року в Голопристанській районній державній адміністрації відбулося засідання містобудівної ради по розгляду детального плану території щодо відведення земельної ділянки під житловий квартал житлової групи для будівництва та обслуговування житлових будинків і споруд за адресою: Херсонська область Голопристанський район село Велика Кардашинка вулиця Військова Голопристанського району громадянам, які несуть службу у зоні проведення АТО.

Завдяки спільним зусиллям Великокардашинської сільської ради, Голопристанської районної державної адміністрації, ТОВ “Тико-юг”, 5 воїнів отримають земельні ділянки для будівництва власного житла.

Безпосередню участь в нараді взяв голова Голопристанської районної державної адміністрації Олександр Богуненко, який наголосив на необхідності підтримки жителів району, які знаходяться в зоні проведення АТО та зазначив, що районна влада готова зробити все від неї залежне задля того, аби покращити умови життя героїв.

Варто зазначити, що проект плану розроблено ТОВ “Тико-юг”. Головний інженер проекту Сергій Тимченко представив присутнім проект детального плану території. Він наголосив на тому, що замовниками проекту є мобілізовані громадяни, яким надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо отримання свідоцтва на право приватної власності на земельні ділянки (присадибні) для будівництва житлового будинку та обслуговування господарських споруд.

Основою для розробки проекту детального плану території є рішення 31 сесії депутатів VI скликання Великокардашинської сільської ради від 26 серпня 2014 року “Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд частково мобілізованим”, рішення 33 сесії депутатів VI скликання Великокардашинської сільської ради від 25 грудня 2014 року № 662 “Про розгляд подання Херсонської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері № 55/10740вих-14», врахування висновків і рекомендацій постійної депутатської комісії з земельних питань, екології та охорони навколишнього середовища, на підставі Земельного кодексу України та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування”.

Присутній на засіданні ради представник мобілізованих громадян, зазначив, що військовослужбовці з нетерпінням чекають остаточного рішення про виділення їм обіцяних земельних ділянок.

Корисні посилання