У Голопристанському районі відзначили День Конституції України

26.06.2015 11:38:34
У Голопристанському районі відзначили День Конституції України
 
26 червня 2015 року в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України. Участь у святкуванні взяли голова районної ради Геннадій Попов, перший заступник голови райдержадміністрації Олена Кравченко-Скалозуб, заступник голови райдержадміністрації Віталій Соловйов, представники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади району. 
 
Святкування розпочалося з виконання державного гімну та хвилини мовчання в пам’ять про загиблих під час Антитерористичної операції на Сході України. Виступаючи, перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Кравченко-Скалозуб відмітила, що Конституція України — це гарантія прав і свобод громадян нашої держави. “Більшість присутніх в залі — це люди, які стоять на сторожі конституційних принципів, забезпечують виконання їх положень, забезпечуючи основу для розбудови міцної, незалежної та сильної держави”, – відмітила Олена Кравченко-Скалозуб. Перший заступник голови райдержадміністрації побажала всім наснаги, терпіння, достатку і здоров’я. 
Голова районної ради Геннадій Попов наголосив на важливості дотримання конституційних засад. Він також побажав присутнім достатку, миру і спокою.
 
Насамкінець Геннадій Попов, Олена Кравченко-Скалозуб та Віталій Соловйов поклали квіти до пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку та вшанували пам’ять Великого Кобзаря.

//

Корисні посилання