У Горностаївці привітали працівників соціальної сфери

02.11.2018 14:27:19
У Горностаївці привітали працівників соціальної сфери

Урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери України відбулися у Горностаївці сьогодні, 2 листопада.

Участь в урочистих заходах взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ющенко, яка спільно з головою селищної ради Дмитром Ляхно привітали працівників територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, управління соціального захисту населення та відділення Пенсійного фонду.

Кращих працівників соціальної сфери відзначено Грамотами та відзнаками керівництва райдержадміністрації, районної та селищної рад з побажаннями добра і щастя, міцного здоров’я, достатку та родинного благополуччя.

З вітальними словами до присутніх в залі звернулися також начальник управління праці та соціального захисту населення Елена Кравченко, очільниці місцевого відділення Пенсійного фонду Аліна Онищук, Херсонської філії районного центру зайнятості Антоніна Сулімовська, відзначивши важливу роль працівників соціальної сфери. 

Антоніна Сулімовська вручила Грамоту Міністра соціальної політики спеціалісту районної філії Таран Наталії, яка присвятила соціальній роботі 22 роки свого життя.

Директор комунальної установи територіального центру соціального обслуговування Олександр Слісаренко відзначив сумлінну працю соціальних працівників установи, вручивши Почесні відзнаки. Ветеран соціальної справи Світлана Стаднік нагадала слова матері Терези про добрі справи для людей.

Святкову програму з нагоди професійного свята присутнім подарували вокальні колективи та окремі виконавці селищного Будинку культури.

Корисні посилання