У Горностаївці вшанували пам'ять захисників, звершивши молитву біля пам'ятного знака борцям за незалежність

30.08.2019 06:24:42
У Горностаївці вшанували пам'ять захисників, звершивши молитву біля пам'ятного знака борцям за незалежність

Сьогодні, 29 серпня в Україні вперше відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Горностаївці вшанували їх світлу пам'ять під час меморіального мітингу поблизу пам'ятного знака борцям за незалежність, звершивши молитву.

Нагадаємо, що на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві Указом Президента України встановлено 29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Саме цього дня виповнюються роковини Іловайської трагедії: п’ять років тому російська армія розстріляла колону українських військових, які виходили з оточення в Іловайську. Іловайське побоїще забрало життя 366 українських військовослужбовців, 429 воїнів отримали поранення, ще 300 осіб потрапили в полон.

Тож, 29 серпня, згадаймо всіх хто загинув в ім’я України та схилимо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Вічна слава Героям!

Корисні посилання