У Горностаївці встановили меморіальні дошки загиблим воїнам

23.03.2018 12:02:58
У Горностаївці встановили меморіальні дошки загиблим воїнам

Меморіальні дошки загиблим військовим під час проведення антитерористичної операції, мешканцям селища Горностаївка Артему Скупейку і Олексію Чистикову встановлені сьогодні, 22 березня на приміщеннях двох місцевих освітніх закладах.
До організації заходу долучилися волонтери міста Херсона - очільник Благодійного фонду "Українські серця" Олег Баркаренко і військовий капелан Андрій Калита, які під час заходів звернулися до громади селища і учнівської молоді закликавши, за прикладом всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів України, любити і цінувати свою Батьківщину, батьків, рідних і близьких. Світлу пам'ять загиблих Воїнів Світла вшанували хвилиною мовчання.
На пам'ятних заходах слова вдячності та шани загиблим односельцям висловили голова районної рад Сергій Карпеченко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Ющенко та голова селищної ради Дмитро Ляхно. Спогади зі шкільних років випускника Горностаївського навчально-виховного комплекса, загиблого Олексія Чистикова розповів очільник навчально-виховного комплексу Олег Яворський.


Стримуючи сльози, тримаючи в руках м'яку іграшку - подарунок від випускника, загиблого Артема Скупейка, звернулася до учасників пам'ятного заходу очільниця Горностаївського закладу освіти №1 Надія Кочмарук. Вона розповіла, що Артем Скупейко був звичайним учнем, незадовго до загибелі, перебуваючи у короткотерміновій відпустці, завітав до рідної школи та подарував м'яку іграшку. Про любов Артема Скупейка до життя та рідної неньки України сказала у своєму слові рідна тітка загиблого Оксана Таранцова, а учениця школи Марія Жупина зачитала вірш в пам'ять про Артема Скупейка, написаного Вікторією Желепою, вчителькою цього ж освітнього закладу. Саме цей день, 22 березня, є днем народження загиблого військового Артема Скупейка.
Присутні на пам'ятних заходах з відкриття меморіальних дошок захисникам України, які відбулися сьогодні у Горностаївському навчально-виховному комплексі і Горностаївському закладі освіти 1 поклали квіти і вшанували пам'ять Воїнів Світла - Артема Скупейка і Олексія Чистикова. Освячення нововстановлених меморіальних дошок здійснив настоятель Горностаївської церкви Василій Твардовський.

Корисні посилання