У Херсоні попрощалися з героєм

20.01.2018 13:52:43
У Херсоні попрощалися з героєм

20 січня в м. Херсоні прощалися з бійцем  Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» Вадимом Гаюхою (позивний Гаха).

Заупокійна служба Божа та відспівування полеглого воїна пройшли у Кафедральному Соборі Стрітення Господнього. Там зiбралися його рiднi, близькi, друзi та побратими, волонтери та всi небайдужi громадяни, зокрема, голова облдержадмiнiстрацii Андрiй Гордеев разом зi своїми заступниками.

Серце воїна зупинилося вночі 19 сiчня в зоні проведення AТО нa Донбacі. Туди вiн поїхав як парамедик, оскiльки є фельдшером за освітою. 4 березня йому мало виповнитись 55 років.

У Херсоні Вадим був бійцем 12-тої Резервної сотні Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" та обіймав там посаду заступника по матеріально-технічному забезпеченню. Проводив агітаційну роботу серед громадян, а також бойовий вишкіл для молодих бійців.

У полеглого воїна залишилися мати Таїсія Григорівна, дочка Софія та внучка Анастасія. 

 «Відійшла на Небо велика людина. Своє серце Вадим заспокоїв на передовій. Я не знайомий з ним особисто, але всі вiдгукуються про нього як про чесного, порядного чоловiка, справжнього друга, патріота, нацiоналiста. Наш обов'язок – памятати, за що він боровся, продовжувати благородну справу захисту своєї Батькiвщини і не дай Бог допустити зраду! Світла пам'ять і вічна слава Герою!» - висловив свої співчуття голова облдержадмiнiстрацii Андрiй Гордеев. 

«Вадим Євгенович рвався на передову, на фронт, хоча переніс два інфаркти. Його не пускали, та він все одно поїхав. Радів, що може передати свої знання і досвід в медичному підрозділі, – кажуть бойовий побрaтими. - Він хотiв приносит користь і померти саме на передовій. Так і трапилось...».

Поховали Вадима Гаюху на Алеї Героїв, що на кладовищі Геологів.Корисні посилання