У Херсоні презентують інформаційну кампанію “Мисливці за діабетом”

23.02.2022 13:51:40
У Херсоні презентують інформаційну кампанію “Мисливці за діабетом”

"Мисливці з діабетом" - інформаційна кампанія, створена в рамках Україно-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я”, який реалізується, щоб зменшити тягар хвороб та запобігти передчасній смертності українців від неінфекційних захворювань.

24 лютого з 11 до 12 год. в м. Херсон вібудеться презентація кампанії “Мисливці за діабетом” у Херсонській області. А попередньо, о 10:45 охочі зможуть здійснити перевірку рівня глюкози у крові.

Місце: Конференц-зал «Конгрес» вул. Ярослава Мудрого, 7, 1 поверх

До участі у заході запрошені:

  • Тетяна Євгенівна Карчевич, директор Департаменту здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації,
  • Анна Алізаде, сімейна лікарка та лідерка команди “Мисливців за діабетом” у Херсонській області,
  • Дар’я Сєдлєр, заступник Генерального директора з питань розвитку системи громадського здоров'я ДУ «Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», регіональна координаторка Україно-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я”,
  • Світлана Олександрівна Сердюкова, директор Олешківського ЦПМСД, лікар-ендокринолог.

Аби акредитуватися на подію або дізнатися більше, контактуйте: Анна Карашівська, [email protected], 095 271 6324.

В Україні понад 1,3 мільйони людей мають цукровий діабет. Рівень захворюваності на Херсонщині – один із найвищих в Україні. При чому насправді хворих на цукровий діабет 2 типу приблизно удвічі більше за кількість офіційно зареєстрованих – тому що на початку це захворювання часто протікає без симптомів.

«Мисливці за діабетом» – це інформаційна кампанія Центру громадського здоров’я України та Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», яка має на меті підвищити обізнаність українців про цукровий діабет 2 типу і мотивувати їх регулярно перевіряти свій рівень глюкози в крові.

На заході ви дізнаєтеся, які активності планують здійснювати мисливці за діабетом у Херсонській області, хто є у групі ризику та як попередити цю хворобу, а також перевірити свій власний рівень цукру у крові та дізнатися про свій ризик виникнення цукрового діабету 2 типу. 

Корисні посилання